III BAL GDAŃSKI 2019-ALE KINO Z ALLA VIENNA

19 stycznia 2019, Sobota

Filharmonia Bałtycka

ul. Ołowianka 1, Gdańsk

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Najpiękniejsze tematy, najsłynniejsze filmy, najwięksi kompozytorzy – to wszystko podczas jednego koncertu zespołu Alla Vienna, w czasie którego barwną postać X Muzy odmalujemy dźwiękami. Zabrzmi muzyka z westernów (Siedmiu Wspaniałych, Tańczący z Wilkami) i klasycznych obrazów Hollywood (Most na rzece Kwai, Lista Schindlera). Popłyną nuty kreślone ręką amerykańskich – John Barry, John Williams i europejskich mistrzów – Ennio Morricone, Nino Rota.
 
Beata Rzeźnik i Sebastian Machalski – wokalOrkiestra Alla VienaKrzysztof Dąbrowski – prowadzenieProgram:Elmer Bernstein Siedmiu WspaniałychEnnio Morricone Western SuiteNino Rota Ojciec chrzestny suitaMichael Legrand Parasolki z CherbourgaCarlos Gardel Tango „Por Una Cabeza” z filmu „Zapach Kobiety”H. Mancini/ S. Bourke Blues Brother suitaJohn Williams Lista SchindleraMalcolm Arnold Most na rzece KwaiGerardo Matos Rodríguez Tango La Cumparsita z filmu „Pół żartem, pół serio”F.Previt/J.DeNicola/M.McDonald/ D.Markowitz I had time of my life z filmu “Dirty Dancing”Alan Silvestri Forest GumpJohn Williams Indiana JonesJohn Williams Marsz imperialny z filmu „Gwiezdne wojny”J.Jacobs/W.Casey Grease Suita
 

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także