STING: MY SONGS 2023 - Official Event, TAURON Arena Kraków, 20.07.2023

STING: MY SONGS 2023 – Official Event, TAURON Arena Kraków, 20.07.2023

20 lipca 2023, Czwartek

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 18:00

Podziel się:

STING: MY SONGS 2023
UZNANA PRZEZ KRYTYKÓW ŚWIATOWA TRASA KONCERTOWA
20.07.2023 – TAURON Arena Kraków

The Cherrytree Music Company i Live Nation potwierdzają, że Sting zagra 20.07.2023 specjalny koncert w ramach trasy My Songs w TAURON Arenie Kraków.
Koncert z trasy My Songs Stinga to żywiołowy i dynamiczny występ z jego najsłynniejszymi piosenkami, napisanymi podczas niezwykłej kariery 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, zarówno jako członka The Police, jak i jako artysty solowego. Po wyprzedaniu sześciu koncertów w London Palladium, My Songs został okrzyknięty przez The Times jako „masterclass”; „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. Koncert będąc muzyczną podróżą przez hity takie jak „Fields of Gold”, „Shape of my Heart”, „Roxanne” i „Demolition Man”, został opisany przez The Telegraph jako „niespotykana przyjemność”. The Guardian z kolei wychwala go jako „niezrównanego kompozytora kunsztownego popu”.
Fani będą mogli usłyszeć także takie utwory jak „Englishman In New York”, „Every Breath You Take”, „Roxanne”, „Message In A Bottle” i wiele innych.
W trasie Stingowi towarzyszyć będzie elektryczny, rockowy zespół.
Członkowie Fanklubu Stinga będą mieli możliwość uzyskania dostępu do ekskluzywnych biletów w przedsprzedaży, odwiedzając stronę www.sting.com.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →