Maximum Style: daisy cutter b2b Ola Teks

Maximum Style: daisy cutter b2b Ola Teks

5 kwietnia 2024, Piątek

Klub SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Maximum Style to cykl zrodzony z potrzeby dbania o warszawską kulturę klubową. Pierwsza edycja odbyła się we współpracy z Pogłosem, który niestety zamyka swą działalność również jako organizacja. daisy cutter reaktywuje serię w Spatifie, by nieść dalej pomysły i dźwięki.
Idea jest prosta – back to back, ramię w ramię z zaproszonymi gościniami i gośćmi w szerokim i spontanicznym przekroju gatunkowym. Muzyka, do której miło Wam będzie potańczyć. Formuła all night, by współnie poprowadzić narrację – od początku do końca Maximum Style.
𑁍 Piątek, 5 kwietnia
𑁍 Start: 22:00
𑁍 Wejście: 20 zł
Grafika: @under_the_big_black_sun
Ola Teks to DJ-ka, promotorka i rezydentka klubu Jasna 1 w Warszawie, współzałożcielka kluczowego dla lokalnej sceny cyklu Move Mózg. Miłośniczka winyli, jej kolekcja rośnie od 2008 roku. Gra eklektycznie – raz to analogowe, głębokie, cięższe, ale melodyjne dźwięki z pogranicza techno i trance, innym razem jej ukochany klasyczny house. Po jej technice, wyczuciu i selekcji możecie się spodziewać najlepszego.
daisy cutter łączy entuzjazm do muzyki elektronicznej z klasycznym wykształceniem muzycznym, co czyni jej selekcję zróżnicowaną, a miks pełen wrażliwości na harmonię i przebiegi rytmiczne. Jej zaangażowanie w scenę obejmuje rezydenturę w warszawskim klubie Jasna 1, gdzie prowadzi autorski cykl Wild At Heart, wcześniej – współtworzenie społecznościowego Radia Kapitał, a obecnie Radiowej Akademii, miejskiej szkoły dźwiękowej.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →