Grunge'ówa po latach vol. 2 | Szczecin

Grunge’ówa po latach vol. 2 | Szczecin

27 lipca 2024, Sobota

Dom Kultury Słowianin

Korzeniowskiego 7, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

W latach 90., Szczecin, podobnie jak wiele innych miast, dał się porwać fali grunge’u, która przetaczała się przez światową scenę muzyczną. W Domu Kultury Słowianin, który zawsze był miejscem spotkań dla miłośników różnych gatunków muzycznych, narodziła się wówczas nowa tradycja sobotnich spotkań ludzi, chcących choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w tej muzycznej rewolucji.

Przygotujcie się na kolejną sentymentalną podróż w czasie, bo Grunge’ówa po latach vol. 2 już 27 lipca w Domu Kultury Słowianin!

Towarzyszyć nam będą niezawodni: Sanchez i Zombi. Panowie usiądą za sterami wehikułu czasu, który przeniesie nas do złotej ery muzyki alternatywnej.

Gościem specjalnym będzie Siwy, który jeszcze przed “narodzeniem się” Grunge’ówy, prowadził w Słowianinie legendarne już imprezy o nazwie Pub Babluroja oraz był redaktorem muzycznym kultowego Radia ABC

Lipcowa data, choć kontrowersyjna na pewno uprzyjemni lato w mieście, a poza tym… nad ranem będzie już chłodniej! ;-)

Bawimy się od 20:00 do 03:00.

Grunge’ówa po latach vol. 2 | Szczecin | 27 lipca 2024, Sobota, Dom Kultury Słowianin

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →