Festiwal Stodoła - Muzyka Świata

SPANISH NIGHT | Festiwal Stodoła – Muzyka Świata

27 lipca 2024, Sobota

Gajówka

Karwiagać 2, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zapraszamy na weekend muzycznych rozmaitości w sercu Puszczy Drawskiej.

W programie Artyści na najwyższym poziomie. Podczas tej edycji festiwalu zbierane będą środki na kształcenie młodzieży szczególnie uzdolnionej.

27.07 – SPANISH NIGHT

Krzysztof Meisinger – gitara

Patrycja Betley – perkusja

Poland baROCK Ensemble

(muzyka hiszpańska)

Krzysztof Meisinger – zdaniem krytyki i melomanów z całego świata jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej charyzmatycznych gitarzystów klasycznych.

Jego talent międzynarodowa krytyka porównuje do talentu takich artystów jak Piotr Anderszewski czy Pepe Romero, a do jego mistrzów należą wielcy gitarzyści naszych czasów tacy jak Aniell Desiderio czy Christopher Parkening.

Patrycja Betley – Charyzmatyczna multiperkusjonistka, twórczyni melodii w rytmie, podróżniczka w muzyce i z wykształcenia muzyczna edukatorka.

Współtworzy czołowe polskie folkowe składy muzyczne: Karolina Cicha & Spółka, duet Betley/Miró oraz Kayah & Transoriental Orchestra. Współinicjowała powstanie żeńskich zespołów Same Suki oraz Pamaruna. Jako solistka towarzyszy Leszkowi Możdżerowi w jego występach z Orkiestrą Warszawskiej Opery Kameralnej MACV.

karwiagac.pl

Dzieci do 10 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniach bezpłatnie.

SPANISH NIGHT | Festiwal Stodoła – Muzyka Świata | 27 lipca 2024, Sobota, Gajówka

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →