Moto Festiwal 2024 | Olszewo- Borki

Moto Festiwal 2024 | Olszewo- Borki

28 lipca 2024, Niedziela

Restauracja

Warszawska 2, Przeworsk

Start: godz. 12:00

Podziel się:

Dnia 28 lipca 2024 r. w Olszewo Borkach na terenie restauracji „u Romka” odbędzie się event pn. Moto Festiwal 2024. Celem naszego przedsięwzięcia jest promocja bezpieczeństwa na drogach publicznych, w związku z niemalejącą liczbą zdarzeń drogowych oraz nietrzeźwych kierujących.

Imprezę otworzy parada motoryzacyjna, która przejedzie ulicami miasta Ostrołęka. W paradzie wezmą udział pojazdy zabytkowe, amerykańskie, luksusowe oraz motocykle i quady.

W trakcie wydarzenia odbędą się koncerty zespołów w klimatach muzyki rap. Wystąpi Pih, Meksyk, Dj Soina i gwiazda wieczoru Donguralesko. Poza w/wymienionymi gośćmi specjalnymi będą Nagana i Morus z programu Googlebox.

W trakcie eventu odbędzie się również festiwal food trucków, pokazy akrobacji motocyklowej w wykonaniu mistrza świata w stuntridingu Marcina Głowackiego oraz pokazy piłkarskie w wykonaniu mistrza świata w Teqball Adriana Duszaka.

Poniżej 15 lat wstęp za darmo.

Moto Festiwal 2024 | Olszewo- Borki | 28 lipca 2024, Niedziela, Restauracja

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →