Odgłosy

Odgłosy

27 lipca 2024, Sobota

Planeta Glamping

Wczasowa 1, Zalesie Górne

Start: godz. 12:00

Podziel się:

ODGŁOSY to nowy punkt na mapie elektronicznej sceny muzycznej – na którym nie może Cię zabraknąć! To inicjatywa zbudowana od zera, przez przyjaciół dla przyjaciół i ich znajomych.

 

Kiedy sezon outdoorowy zaczął się już w pełni, a Wy przebieracie nogami na samą myśl o kolejnych, letnich festiwalach poza miastem… pojawiają się ODGŁOSY!

Połączenie tego co najlepsze: wyjątkowa atmosfera, wspaniali ludzie, otaczająca natura i najlepsza muzyka elektroniczna, za którą w naszym zaczarowanym lesie odpowiadać będą artyści, zarówno z polskiej jak i zagranicznej sceny muzyki elektronicznej.

Bądźcie z nami już 27 lipca 2024 na przepięknym, leśnym terenie Planety Glamping w Zalesiu Górnym pod Warszawą! ODGŁOSY za pomocą muzyki, świateł i różnych instalacji – w pełnej symbiozie z naturą – przeniosą Cię w niepowtarzalny klimat, w którym chociaż na chwilę oderwiesz się od codzienności. Wystarczy krótka wycieczka – 40 min z centrum Warszawy – by znaleźć się na miejscu.

LINE UP: (A-Z):

Ane, art machine, DUSS, Glasse, Konrad Z, Leon, Piotr Ho, Stef, Yotam Avni

Wydarzenie 18+
Wstęp dla osób niepełnoletnich tylko z opiekunem prawnym

Odgłosy | 27 lipca 2024, Sobota, Planeta Glamping

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →