THE BRIDGE CITY SINNERS | WARSZAWA

THE BRIDGE CITY SINNERS | WARSZAWA

28 lipca 2024, Niedziela

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

The Bridge City Sinners odwiedzą nasz kraj po raz pierwszy już 28 lipca i w warszawskiej Hydrozagadce zaserwują nam swoje dark folkowe przeboje!

The Bridge City Sinners to jeden z zespołów, który na scenie folkowej jest powiewem świeżego powietrza. Choć w ich muzyce wyraźnie słychać nawiązania do jazzu z czasów prohibicji w Stanach czy appalaskiego folku, grupa kroczy własną, opartą na punk rockowych korzeniach, ścieżką. Zaczynali od grania na ulicach amerykańskich miast, teraz coraz częściej dostają zaproszenia na duże festiwale. Nie ma w tym nic dziwnego, bo kawałki kwintetu są skoczne, energiczne i bardzo melodyjne, a mroczny storytelling charyzmatycznej wokalistki Libby Lux nadaje jego twórczości unikalny wymiar. 12 lipca, nakładem swojej własnej wytwórni Flail, Amerykanie wydadzą nowy album “In the Age of Doubt”, a nieco ponad dwa tygodnie później przyjadą z nim do Warszawy, gdzie wystąpią po raz pierwszy w naszym kraju!

THE BRIDGE CITY SINNERS

📅28.07.2024

📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡THE BRIDGE CITY SINNERS (USA / Flail Records) – alternative dark folk, americana
🌐 www.facebook.com/bridgecitysinners
🌐 www.instagram.com/bridgecitysinners

THE BRIDGE CITY SINNERS | WARSZAWA | 28 lipca 2024, Niedziela, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →