LEAVES’ EYES + NorthTale + Catalyst Crime / 10.04.2024 / Drizzly Grizzly, Gdańsk

LEAVES’ EYES + NorthTale + Catalyst Crime / 10.04.2024 / Drizzly Grizzly, Gdańsk

10 kwietnia 2024, Środa

Drizzly Grizzly

Elektryków 1, Gdańsk

Start: godz. 19:00

Podziel się:

⚫ Leaves’ Eyes na trzech koncertach w Polsce!
Jako supporty niemieckiej grupy zagrają NorthTale oraz Catalyst Crime.
Potrójna dawka epickiego do granic metalu w trzech polskich miastach. Leaves’ Eyes oraz supportujące ich kapele zobaczycie 8 kwietnia w Krakowie, 9 kwietnia w Warszawie oraz 10 kwietnia w Gdańsku.

⚫ LEAVES’ EYES (Niemcy) metal symfoniczny:
Niekwestionowany sukces Leaves’ Eyes osiągnięty na przełomie dwóch dekad działalności ma miejsce za sprawą wielu czynników. Jednym z nich jest pełna swoboda artystyczna. Grupa dowodzona przez zawsze kreatywnego Alexandra Krulla (znanego również z Atrocity) ma bowiem umocowanie stylistyczne przede wszystkim w metalu symfonicznym, ale błędnym jest myślenie, że na tym kończą się możliwości składu z Ludwigsburg. Formacja nie stroni od zawsze skutecznej wzniosłości heavymetalowych melodii, lubi melodramatyczną atmosferę metalu gotyckiego, a do tego chętnie sięga po folkowo/celtycki sztafaż brzmień. Dużo elementów, lecz każdy z nich idealnie wpasowuje się w twórczość kapeli, przy czym wszystkie te komponenty swoim wokalem fenomenalnie dźwiga charyzmatyczna Elina Siirala. Koncertowy must-have, będzie epicko.
🌐 www.facebook.com/leaveseyesofficial
🌐 www.youtube.com/watch?v=3AbsgdedEkU
🌐 www.instagram.com/leaveseyesofficial/

⚫ NORTHTALE (Szwecja / USA) power metal:
Już po sesjach zdjęciowych dosyć dobrze widać, że NorthTale nie kombinują i mimo szerokich horyzontów są wierni swojej powermetalowej tożsamości. Skandynawsko-amerykańska grupa podchodzi do gatunku w najlepszy sposób, ciskając w słuchacza patosem, wymyślnymi solówkami i niemalże filmowo doniosłą atmosferą, od której bicepsy rosną w kilkanaście sekund. Jest w tym dużo szybkich temp, jest zaskakujący jak na ten gatunek ciężar, a do tego smaczki symfoniczne i techniczne zagrywki prowadzące w prostej linii do metalu progresywnego. Świetnie wyważony pakiet stylistyczny.
🌐 www.facebook.com/NorthtaleOfficial
🌐 www.youtube.com/watch?v=QxVuZMQT5Q0
🌐 www.instagram.com/northtaleofficial/

⚫ CATALYST CRIME (Niemcy / Kanada / USA) metal symfoniczny:
Założone przed dwoma laty Catalyst Crime to oczywiście młody skład, ale pod żadnym pozorem żółtodzioby. W szeregi formacji wchodzą same doświadczone persony, by wymienić chociażby Zoe Marie Federoff na wokalu, która od niedawna jest częścią Cradle of Filth. Międzynarodowa grupa gra metal symfoniczny z wyraźnie słyszalną wkładką powermetalową. Na pierwszy plan wysuwają się świetne wokale wspomnianej Zoe, ale instrumentalna kreatywność, ciężar i mnogość melodii również robią swoje.
🌐 www.facebook.com/catalystcrimemetal
🌐 www.youtube.com/watch?v=mH-ZfLM1ErQ
🌐 www.instagram.com/catalystcrimeofficial/

Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →