KOBIETA ZMIENNĄ JEST… KONCERT SYMFONICZNY

25 stycznia 2019, Piątek

Filharmonia Gorzowska

Dziewięciu Muz 10, Gorzów Wielkopolski

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jan Miłosz Zarzycki / dyrygent
Yeyoung Sohn / sopran
 
W programie m.in.:                                                                  
arie z operetek Johanna Straussa, Franza Lehára,
Jacques’a Offenbacha, Emmericha Kálmána
oraz piosenki i utwory orkiestrowe z musicali
My Fair Lady, West Side Story i Skrzypek na dachu.
 
Tego wieczoru na naszej estradzie będzie nie tylko bardzo muzycznie i przebojowo, ale również nadzwyczaj kobieco. Solistką będzie pochodząca z Korei Południowej sopranistka Yeyoung Sohn, która każdorazowo zachwyca publiczność niebiańskim głosem i spektakularną koloraturą.
W programie znajdą się należące do światowego kanonu operetki najpiękniejsze arie sopranowe, wśród nich m.in. aria Adeli z Zemsty nietoperza czy czardasz Sylvii z Księżniczki czardasza, jak również piosenki uznawane od lat za klasykę repertuaru musicalowego, jak choćby Przetańczyć całą noc z musicalu My Fair Lady czy I feel pretty z West Side Story. Nie zabraknie również ponadczasowych przebojów orkiestrowych, do których zaliczyć można Tańce węgierskie Johannesa Brahmsa oparte na tamtejszych motywach ludowych czy wykorzystujące czeski idiom ludowy Tańce słowiańskie Antonína Dvořáka. Gdy dodamy do tego jeszcze takie pozycje musicalowe jak Tańce symfoniczne z West Side Story oraz suitę ze Skrzypka na dachu, nikt już nie powinien mieć wątpliwości, że przed nami jeden z najbardziej przebojowych koncertów tego sezonu.

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także