Sad Smiles | Wschowa

Sad Smiles | Gorzów Wielkopolski

7 czerwca 2024, Piątek

Łazienki 6 Klub

Łazienki 6, Gorzów Wielkopolski

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Sad Smiles

To jest ich czas! W tym roku zagrali na głównej scenie OFF Festivalu Artura Rojka, na głównej scenie Jarocin Festiwalu (wygrali przegląd kapel) oraz na Watermill Festivalu w Niemczech!

– Ten zespół ma wszystko: pasję, charyzmatycznego wokalistę, urocze chórki i młodzieńczy, ale bardzo już dojrzały, bunt. “Gówniarze” – pomyślelibyście. A i tekstów, i grania mogą pozazdrościć niejedni, którzy występują od dekad.
– pisze o naszym zespole Sad Smiles Oliwia Kopcik w portalu Muzyka Interia.pl

Sad Smiles to zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 16 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.

Mają na koncie wygraną w kilku przeglądach (z Jarocinem na czele), zagrali też wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą, zespołem Raz Dwa Trzy czy grupą Happysad, supportowali też The Subways podczas ich polskiej trasy.
Sad Smiles wystąpili przed rokiem na na CieszFanów Festivalu oraz na Takt Festivalu (Serbia – jako headliner), jesienią zagrali na Great September, największym showcasie w Polsce.
Tuż po występie na żywo otrzymali… propozycję kontraktu! Nie ma się co dziwić, to sceniczne zwierzęta! Koncerty to ich największa siła!

Ten rok też jest pełen dobrych wieści – Sad Smiles wystąpili m.in. na Jarocin Festivalu, OFF Festivalu oraz Watermill w Görlitz (Niemcy).

Ich ostatnie trzy single „Miasto Marzeń”, „Nie mogę” i „Świat doskonały” emitowane były w kilkunastu stacjach radiowych z Czwórką, Radiem 357 (Piosenka Dnia) i Radiem Nowy Świat na czele.

Ciężko tym zdolnym nastolatkom przydzielić konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach – pomiędzy piosenkami zamieniają się nimi lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.

Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym. To przede wszystkim alternatywny rock, ale nie tylko… Jedno jest pewno – jest tu pasja i energia. Dużo energii!

Sprawdź: www.facebook.com/SadSmilesBand

– jesteśmy też na YouTube i Instagramie

Zespołem opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music

www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic

Sad Smiles | Gorzów Wielkopolski | 7 czerwca 2024, Piątek, Łazienki 6 Klub

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →