Koncert zespołu

26 stycznia 2019, Sobota

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wlkp.

Wojska Polskiego 11, Strzyżów

Start: godz. 17:00

Podziel się:

Grupa „Pod Strzechą” wywodzi się ze środowiska studenckiego, w którym uchodzi za klasykę. W latach dziewięćdziesiątych wielokrotnie nagradzana na studenckich festiwalach. Zespół wykonuje oryginalne, autorskie utwory. Większość materiału muzycznego zespołu to kompozycje i teksty Beaty Koptas i Roberta Piekarskiego, które zostały zarejestrowane na dwóch kasetach („Na kredyt” 1990r.;”Od poniedziałku” 1993r.) i jednej płycie („Dziwna ta miłość” 2000r.).
Zespół powstał w 1985 roku, po rozpadzie harcerskiej grupy Bra-De-Li. Pierwszy skład tworzyli: Beata Strzecha – obecnie Koptas ( śpiew), Krzysztof Myszkowski (śpiew, gitara) i Paweł Olszewski (śpiew, gitara). W 1986 roku na festiwalu piosenki studenckiej Bazuna, piosenka Poemat (sł. i muz. B. Strzecha) uzyskała tytuł Rajdowej Piosenki Roku. Po pewnym czasie z zespołu odeszli: Myszkowski (ze względu na obowiązki w zespole Stare Dobre Małżeństwo). Beata Koptas gościnnie wzięła udział w sesjach nagraniowych płyt SDM. W maju 2018 roku ukazała się nowa płyta zespołu pt. „Na przekór prognozom” zawierająca utwory z poprzednich wydawnictw, nagrane w nowych aranżacjach.

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także