Uphill / duszno / Kryowake x Feral Atom - Sen na jawie

Uphill / duszno / Kryowake x Feral Atom – Sen na jawie

31 stycznia 2024, Środa

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zatopmy się razem w marzeniach!
Już 31 stycznia w Chmurach będzie można zupełnie oderwać się od rzeczywistości (albo odkleić, jak tam wolicie) i spędzić czas w miejscu, które istnieje jedynie w wyobraźni.
Zapraszamy na wieczór z shoegazem i dreampopem.
Wystąpią:
Feral Atom & Kryowake
Białostocko-bydgoski duet łączący mroczne, eteryczne brzmienia Oli Beręsewicz (Feral Atom) z dreampopową melancholią muzyki Jędrzeja Kołeckiego (Kryowake). Współpracując wydali już dwa single w 2023 roku – “Falling Into You” oraz “It Goes Away” oraz występowali między innymi na festiwalach NEXT Fest, Great September, Wschód Kultury/Inny Wymiar. W 2024 roku oboje wydadzą swoje najnowsze solowe albumy – Feral Atom “Przestrzenie” oraz Kryowake “we’ve sat there (by the window)” i z tychże albumów wybrzmią utwory na ich wspólnym koncercie.
Feral Atom:
www.instagram.com/feralatom_/
open.spotify.com/artist/6j27FQA4GZO0IoI7PTtubj
Kryowake:
linktr.ee/kryowake

duszno
duszno powstało w Warszawie, w lutym 2023 roku z zamiłowania do eterycznego dream-popu i przesterowanych, shoegazowych ścian dźwięku. Niedawno, w listopadzie 2023 ukazała się ich debiutancka EP Washed Ashore. Jej z pozoru spokojna atmosfera jest nieprzewidywalna jak morze – wzburza się, żeby potem znowu powrócić do swojego spokojnego rytmu. Chcesz zanurzyć się z nami i sprawdzić co czeka pod powierzchnią?
Uwaga – będzie to koncertowy debiut zespołu!
Skład:
gitary: Piotr Szymczak + Robert Jajszczyk
perkusja: Mateusz Piątkowski
wokal i teksty: Karolina Wysocki
bas: Urszula Rygało (do listopada 2023)
Surface
youtu.be/8iMG3-FiU3w?si=c7Pm-HIy_MbrbEix
Shore
youtu.be/5KnuBlqovkc?si=7Ps9FYCDmeXJOCfW

Uphill
Uphill to uformowany w 2022 roku skład z Poznania i okolic, który bardzo szybko wyrobił sobie silna pozycje na lokalnej scene. Zespół grający muzykę alternatywną z gatunku shoegaze/dreampop/indie. Ich przestrzenne, marzycielskie, często głębokie i nawarstwiające się dźwięki, wprowadzają na każdym koncercie magiczny nastrój, poprzez ścianę dźwięku, której z przyjemnością można się poddać. Niedawno wydali swoją pierwszą płytę „alterations”. Jest ona zbiorem najciekawszych utworów, głównie z początku działalności zespołu.
W składzie Uphill:
Wojtek Liebthal
Dominik Nowak
Anika Sobkowiak
Oskar Konopelski
open.spotify.com/album/1DkORebLldEGCIUwGOaAsQ
youtu.be/twb_8KrZfcs?si=clvsmn9AXMWgLCtf
Tax: 30 zł.
Więcej szczegółów w niedalekiej przyszłości!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →