LADO w DZiKu, Paweł Szamburski zaprasza | #5 Bartosz Weber

LADO w DZiKu, Paweł Szamburski zaprasza | #5 Bartosz Weber

28 marca 2024, Czwartek

DZiK

Belwederska 44 A, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

♥︎ Mamy w stolicy piękne letnie festiwale Lado na wsi oraz Lado w mieście, czas zatem na Lado w Dziku.
♥︎W chłodne miesiące roku kiedy Ladomek na Jazdowie nie funkcjonuje – zapraszamy Państwa dosłownie tuż obok (dwa przystanki 116) do Domu Zabawy i Kultury DZIK, na ulicy Belwederskiej 44A.
♥︎”Lado w Dziku” będzie comiesięcznym, kameralnym cyklem spotkań z muzykami szeroko pojętej sceny niezależnej skupionej wokół środowiska Lado ABC. Poprowadzi je gospodarz wydarzenia Paweł Szamburski. Formuła zbliżona do nieporadnych benefisów artystycznych połączonych ze wspólnym muzykowaniem (tu zarówno koncerty solowe zaproszonych gości, duety improwizowane z Panem Pawłem, sety dj’skie), ale co szczególnie istotne z rozmową, dyskusją z publicznością, ekspozycją dorobku artystycznego (kramik z płytami) oraz szczerym spotkaniem z człowiekiem. Choć charakter “benefisu” może przyjmować wymiar retrospektywny, będziemy skupiać się również na aktualnych i żywotnych aspektach twórczości zaproszonych artystów.
LADO w DZiKu #4
28.03.2024
godzina: 19:30
wstęp: 30 złotych
Bartosz Weber – muzyk, kompozytor, producent, multiinstrumentalista, znany z grup Baaba, Slalom Mitch & Mitch, i Warszawskiej Orkiestry Rozrywkowej, stowarzyszenia Lado ABC. Prace Wiktora Podgórskiego (VTR) łączą dźwięk i sztuki wizualne. Jego projekty pokazywano na festiwalach Fresh Mind (Texas), Punto y Raya (Islandia), MIAF (Australia), i Banff Centre (Kanada). Tworzył oprawę do wydarzeń w MAD Museum, BRIC ARTS MEDIA HOUSE (NYC), Muzeum POLIN, NINATEKA, CSW i LADOM (Warszawa), Centrum Solidarności (Gdańsk), oraz na festiwalach Nowa Muzyka, Warszawska Jesień, ENTER, KODY i Unsound

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →