Neuroshocked Night with A.P. powered by EL PE Soundsystem

Neuroshocked Night with A.P. powered by EL PE Soundsystem

20 kwietnia 2024, Sobota

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 22:00

Podziel się:

A.P. (Allan Palmer, UK) – Z podziemnej sceny techno na szczyty całkowitej innowacji w projektowaniu dźwięku, producent i właściciel wytwórni Refined Format ciągle przesuwa granice elektronicznej muzyki dzięki swojej kreatywnej wizji. Jego podejście “śmiałość w porażce” jest niezrównane, pozwalając na dynamiczne i oryginalne eksperymenty, gdy nieustannie pracuje w swoim studiu.
Przez ponad dwie dekady podnosił swoją karierę DJ-a z prawdziwym hartem i determinacją, aby występować na największych miejscach i imprezach w całej Wielkiej Brytanii i Europie, a także na występach dalej na Południowej Ameryce. Jego chęć nieustannego napędzania swojej muzyki do przodu sprawia, że na parkiecie czasem pojawiają się ekscytujące i nieprzewidywalne chwile podczas jego występów.
Dzięki swojemu wysiłkowi i entuzjazmowi, postawa A.P. ukierunkowana na przyszłość pozwoliła mu odnieść sukces w nowej erze elektronicznej sceny. Jego miłość do techno sprawiła również, że dostosował się i ewoluował, aby utrzymać silną obecność w obecnej transformacji współczesnej ery muzyki techno.
Jego niezłomna i wymagająca praca jako artysty spotkała się z powszechnym uznaniem, a drobne szczegóły jego umiejętności produkcyjnych zyskały uznanie zarówno wśród prasy, jak i wśród kolegów. Jako część swojej tożsamości nadal zachowuje autentyczność swojego pierwotnego dźwięku, który stanowczo napędził jego karierę od pierwszego dnia, jednocześnie nieustannie posuwając swoją muzykę do przodu.
www.facebook.com/a.p.artistpage
www.instagram.com/a.p._techno/
Tej nocy będziemy gościć niezwykle utalentowanego producenta i inżyniera dźwięku. Supportować go będą:
MAINLINER – Wrocław
www.facebook.com/mainlinerDJ
www.instagram.com/mainliner_tech/
oraz lokalni dje:
MADAME IVONE
www.facebook.com/djmadameivonne
www.instagram.com/madame.ivonne.official/
CHRIS DA BREAK
www.instagram.com/chris_da_break/
www.facebook.com/profile.php?id=100087621277739
DROPTECH
www.facebook.com/marek.droptech
www.instagram.com/droptech/
Na tę okazję wynajmujemy wreszcie porządny soundsystem, który mieliście okazję już usłyszeć kilkukrotnie na imprezach z cyklu IM:PORT.
Neuroshocked Night to spora dawka pounding techno, hardtechno, hargroove i acid.
Bilety w cenie 50 zł, po północy 60 zł
Bądźcie z nami!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →