Inspektor Jass na tropie: Smooth Operator | Szczecin

Inspektor Jass na tropie: Smooth Operator | Szczecin

6 maja 2024, Poniedziałek

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

W maju „zejdziemy trochę z tonu” i zaprezentujemy Państwu szczególną odmianę jazzu, której nazwa brzmi: smooth jazz.

Początkowo określenie to oznaczało lekką odmianę muzyki jazzowej, bardziej przystępną dla szerokiego grona odbiorców, również fanów muzyki popularnej. Muzyka jazzowa uwielbia wszelkiego rodzaju fuzje, i tak w latach 70. XX w. narodziła się ta zupełnie nowa stylistyka, łącząca muzykę funk, pop, soul oraz lżejsze odmiany rhythm’n’bluesa. Największa popularność smooth jazzu przypada na lata 80. i 90. XX w.

Często też muzyka ta kojarzona jest z radiem, ponieważ to właśnie tam zyskała największą popularność. Tym sposobem jazz po raz kolejny w historii zaczął trafiać do szerokiego grona odbiorców. Podczas majowego koncertu w świat smooth jazzu wprowadzi Was saksofonista Yuriy Beliy, który zaprezentuje szeroki repertuar związany z tematem tego spotkania, w tym również własne kompozycje.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł (uczniowie, studenci, seniorzy)

Inspektor Jass na tropie: Smooth Operator | Szczecin | 6 maja 2024, Poniedziałek, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →