Dubmassive Sound presents O.B.F (FR) | 25.05 | Wrocław | O.B.F Polska Tour 2024

Dubmassive Sound presents O.B.F (FR) | 25.05 | Wrocław | O.B.F Polska Tour 2024

25 maja 2024, Sobota

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Od ostatniej wizyty O.B.F. Sound w kraju nad Wisłą i w wersji klubowej upłynęło już sporo wody w każdej z rzek. A od pierwszej wizyty z ich soundsystemem, która była ich pierwszą eskapadą poza Francję w tym roku mija 20 lat!
Obecnie jeden z najpopularniejszych projektów futurystycznego dubu odnoszącego się idealnie do Jamajskich korzeni. Grający non stop weekend w weekend po całej Europie a także w USA, Chinach, Azji, Australii etc.
Aktualnie to oni, na spółkę z kilkoma innymi dużymi soundsystemam ciągle pchają kulturę soundsystemową do przodu na światowym poziomie. Dla jednych totalnie nie w tę stronę, dla innych 50/50, a dla jeszcze innych po prostu idą swoją oryginalną nie udeptaną ścieżką. Unikalny styl gdzie można zarówno usłyszeć najlepsze dubplate w wersji rub a dub, roots, raggamuffin aż do hardkorowych steppersów.. Everything goes.
Rico – producent, selektor i człowiek, który nigdy nie śpi, a tak naprawdę nie do końca wiadomo czy w ogóle jest człowiekiem, bo nawet ze zwichniętą kostką jest w stanie zagrać i skankować 3h w środku gigantycznego namiotu na Dub Camp’ie otoczony czterema tysiącami ludzi.
Kilka tygodni temu wyszła kolejna płyta pod tytułem “Revelation Time” gdzie główną siłą napędowo-producencką był właśnie Rico wraz z Iration Steppas stworzyli nowoczesną, francusko-brytyjską i mocno eklektyczną mieszankę muzyczną.
Przygotujcie się na jedną z najgrubszych sesji tego roku. O.B.F. zagrają w Warszawie i we Wrocławiu na lokalnych soundsystemach już 24 i 25 maja. 26 maja w niedzielę też będzie się coś działo w Waw, ale opowiemy wam o tym niebawem.
24 Maja @ Voodoo Club, Warszawa
https://www.facebook.com/events/842921767661813
—————————————-
25 Maja @ Transformator, Wrocław
Powered by Roots Revival Full Sound System
Main stage:
* O.B.F.
* Roots Revival
* Konik (DubHouse)
* Dubmassive Sound
Wjazd 70pln (bramka)
Start 22:00
Finisz 5:00
Links:
obf-dubquake-records.bandcamp.com/
www.obfdub.net/
open.spotify.com/artist/604A4NoZD6dhL4VPfv2wB5
www.instagram.com/obfsoundsystem/
www.youtube.com/c/obfsoundsystem
youtu.be/LgaWu5_bT0o?si=CBBBMug2LkJ1TWsn

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →