Zakopower | Widzialne / niewidzialne TOUR | 17.03.2023 | Kraków, Klub Studio

17 marca 2023, Piątek

Klub Studio

Budryka 4, Kraków, Kraków

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Długo kazali na siebie czekać, ale skoro nowy album już się ukazał, to czas żeby ten nowy materiał wybrzmiał w klubach. Zakopower rusza na trasę koncertową “WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour” promując piosenki z nowej płyty o tym samym tytule.
Kraków, Klub Studio – ul. Budryka 4 17.03.2023 📍 📆
👉 Otwarcie bram: 18:30
👉 Start koncertu: 20:00

***
– Ten świat pędzi. Pędzimy i my. Czasem tracimy z oczu to, co najważniejsze. Tymi piosenkami chcemy powiedzieć – zatrzymajmy się na chwilę, spróbujmy dostrzec to, co nienamacalne. Pod warstwą świata materialnego tętni ten duchowy. Można go doświadczyć w przyrodzie, czyimś uśmiechu, w sobie, czy w muzyce… i właśnie z tą muzyką chcemy Was odwiedzić w waszych miastach. – mówi Sebastian Karpiel-Bułecka.
Będzie jak to u Zakopower różnorodnie, będzie dużo instrumentów, pojawią się elementy etniczne, no i oczywiście będzie bardzo energetycznie ale, jak to już zespół nie raz pokazał będzie też moment na chwilkę refleksji.
Na koncertach będziemy przeplatać repertuary ze wszystkich naszych płyt, ale bazą oczywiście będą utwory z ostatniej.
Będzie można usłyszeć „Chwilę” czy „Wielkie oczy” ale i „Boso” czy „Kiebyś ty”, damy też nowe życie zapomnianym już nieco piosenkom, świeżymi aranżacjami. Będzie bardzo ciekawie, gwarantujemy dużą dawkę energii, nie zabraknie też coverów.
Posłuchaj na: www.youtube.com/watch?v=csSefjNCXn0
FB: www.facebook.com/Zakopower
IG: www.instagram.com/zakopower_official/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →