YOU ME AT SIX | WARSZAWA

YOU ME AT SIX | WARSZAWA

20 listopada 2024, Środa

Palladium

Złota 9, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Brytyjczycy z You Me At Six w przyszłym roku zakończą swoją działalność, ale zanim to nastąpi będziemy mieli okazję pożegnać ich w jedyny właściwy sposób – spotykając się z nimi na żywo.
Zespół wystąpi na jedynym i ostatnim w swojej historii koncercie w naszym kraju 20 listopada w warszawskim klubie Palladium.

Dokładnie dwie dekady trwała kariera brytyjskiego You Me At Six i na pewno muzycy będą wspominali ten czas bardzo dobrze.
Już wydając swój debiutancki album “Take Off Your Colours” grupa zaznaczyła swoją obecność na listach przebojów i do swojego ostatniego krążka, “Truth Decay” z zeszłego roku, zawsze znajdowała na nich miejsce.
Największe sukcesy odnosili na etapie płyt “Cavalier Youth” z 2014 oraz “Suckapunch” sprzed 3 lat. Obie uplasowały się na szczycie notowania najpopularniejszych albumów w Wielkiej Brytanii, a ten pierwszy znalazł się również na liście Billboard 200.

Na przestrzeni lat grupa zjeździła cały świat dzieląc sceny z takimi zespołami jak Thirty Seconds to Mars, Paramome, Fall Out Boys, All Time Low czy Bring Me the Horizon.
W najbliższym czasie You Me At Six będą żegnać się ze swoimi fanami i podczas ostatniej podróży nie zapomną o Polsce, gdzie 20 listopada wystąpią na jedynym i zarazem ostatnim koncercie w naszym kraju.

YOU ME AT SIX FINAL EUROPEAN TOUR

📅20.11.2024
📍Warszawa, Palladium
⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/
🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡YOU ME AT SIX (Wielka Brytania) – rock, pop punk

🌐 www.facebook.com/youmeatsix
🌐 www.instagram.com/youmeatsixofficial

🔊”Bite My Tongue”: www.youtube.com/watch?v=l1CTbE3u0PQ
🔊”Room To Breathe”: www.youtube.com/watch?v=IPtUV01R1RE
🔊”Loverboy”: www.youtube.com/watch?v=KFL9wRLpgng

YOU ME AT SIX | WARSZAWA | 20 listopada 2024, Środa, Palladium

Biletomat.pl
145 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →