YONAKA

9 marca 2024, Sobota

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Yonaka dali się poznać jako niesamowicie energiczny i przebojowy zespół, supportując w styczniu Palaye Royale. Trio z Brighton powróci 9 marca do Polski i wystąpi w warszawskim Niebie w ramach promocji swojej ostatniej EPki “Welcome To My House”!🖤

Łącząc ze sobą elementy rocka, punka i hip-hopu Theresa Jarvis (wokal), Alex Crosby (bas) oraz George Werbrouck-Edwards (gitara) tworzą hipnotyczną, alternatywno-rockową hybrydę. Dla Yonaki muzyka zmienia się wraz z nastrojem, co usłyszymy w ich kompozycjach – przesterowane gitary dbają tutaj o napięcie i działają niczym oczyszczenie, by chwilę później ustąpić na rzecz elektronicznych, dających czas na złapanie powietrza momentów. Po sukcesie materiału “Seize the Power”, na którym gościnnie udzielili się Fever 333 i Barns Courtney, oraz zebraniu ponad 150 milionów streamów utworów Yonaka otworzyli nowy rozdział swojej historii, wydając EPkę “Welcome To My House”. O tym ile energii ma w sobie ten zespół, niektórzy z Was mogli przekonać się w styczniu, kiedy Brytyjczycy supportowali Palaye Royale. Tym razem grupa wystąpi w Warszawie na swoim headlinerskim koncercie, a my liczymy na jeszcze większe show w ich wykonaniu!

YONAKA

📅9.03.2024

📍Warszawa, Niebo

drzwi 19:00, start 20:00

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡YONAKA (Wielka Brytania) – modern rock

🌐 www.facebook.com/weareYONAKA
🌐 www.instagram.com/weareyonaka
🌐 www.tiktok.com/@weareyonaka

🔊”Hands Off My Money”: www.youtube.com/watch?v=AWKSXKP4CHA
🔊”I Don’t Care”: www.youtube.com/watch?v=HBYr1huYpg4
🔊”Seize The Power”: www.youtube.com/watch?v=csVhNAEmacE

 

YONAKA | 9 marca 2024, Sobota, NIEBO

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →