XMAS ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY – Orgasmatron, Alcoholica, 4 Szmery

24 listopada 2023, Piątek

CK Wiatrak

Wolności 395, Zabrze

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

24/11/2023: XMAS ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY
ORGASMATRON, ALCOHOLICA, 4 SZMERY

Wejście do klubu od godz: 19:00
Start: 20:00

Bilety:
I pula: 80zł
II pula: 90zł
W dniu koncertu: 100zł

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
– BILETOMAT.PL – bilet elektroniczny przychodzi na maila.
– w dniu koncertu od godz: 19:00

XMASS ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY – niezapomniany wieczór przy muzyce gigantów rocka takich jak AC/DC, MOTÖRHEAD i METALLICA w wykonaniu najlepszych polskich Tribute bandów.
————————————————————————–
👉
ALCOHOLICA Śląski zespół pieśni i tańca ze Świerklańca wykonujący z powodzeniem pieśni formacji Metallica. Zespół ma na swoim koncie też dwie dobrze przyjęte płyty z autorskim materiałem.
————————————————————————–
👉
ORGASMATRON to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości legendzie Rock’n’Rolla Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy, Acid Drinkers (Titus), , Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman), (Michał “Mike D” Dolski) Titus Tommy Gun, (Piotr Szpalik) Ceti.
Sami o sobie:
Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock ‘n’ roll, zrobił sobie sposób na życie.
Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy…, ale nie my …i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!
—————————————————————————
👉
4 SZMERY
TO tzw. Tribute band słynnego zespołu AC/DC, Zespół 4 Szmery powstał w 1998 roku, jako klasyczny Tribute band, którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 25 lat swojej działalności ,dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości.

Zapraszamy!

Klub CK Wiatrak
41-806 Zabrze, ul. Wolności 395
tel: + 48 880424128, +48 795489764
www.wiatrak.art.pl
Dołącz do nas na facebooku:
www.facebook.com/klubwiatrak

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

XMAS ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY – Orgasmatron, Alcoholica, 4 Szmery | 24 listopada 2023, Piątek, CK Wiatrak

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →