Wieczór Iluzji - Cuda na Kiju VOL. 3

Wieczór Iluzji – Cuda na Kiju VOL. 3

7 października 2022, Piątek

KIJ - Multitap & Cocktail Bar

Stefana Jaracza 45, Łódź

Start: godz. 18:00

Podziel się:

CUDA NA KIJU – Magiczny wieczór w Kiju
To już po raz trzeci w tym roku odbędzie się kolejny Wieczór Iluzji. W piątkowy wieczór sceną zawładną łódzcy Iluzjoniści, każdy z nich prezentujący inny styl, aby wprowadzić Ciebie w świat, w którym zasady fizyki i zdrowego rozsądku przestają obowiązywać!
Wieczór poprowadzi Paweł Janus ️ 🎤
Jako pierwszy wystąpi mentalista Adrian Laugier. W swoim interaktywnym show zaprezentuje komediową mieszankę czytania w myślach, hipnozy i niesamowitych zbiegów okoliczności.
Bez obaw, priorytetem jest dobra zabawa! Wykonawca do swoich eksperymentów, na scenę będzie zapraszał kilka losowo wybranych osób, bez podstawionych postaci. Może to będziesz Ty?
Drugim występującym będzie Iluzjonista Paweł Janus, który kieruje się zasadą 3N:
Najważniejsza jest dobra zabawa, brak rutyny i oryginalność.
Najważniejsze jest bezpieczeństwo.
Najważniejszy jest kontakt z publicznością.
Pokaz został skonstruowany w taki sposób, aby angażować całą publiczność (bez względu na wiek). Dzięki temu każdy poczuje się częścią przedstawiania, będzie nie tylko oglądał widowisko, ale także będzie aktywnie uczestniczył.
Paweł łączy w czasie pokazu wiele dziedzin sztuki. Po co? Aby nikt z publiczności nie … Zzzzzz … USNĄŁ! Pokaz będzie magiczną mieszanką: Iluzji, żonglerki, ognia, improwizacji teatralnej, a także dużej dawki zwariowanego humoru.
Harmonogram:
18:00 – 18:20 Powitanie
18:20 – 18:50 Mentalista Adrian Laugier
18:50 – 19:00 Przerwa
19:00 – 19:30 Iluzjonista Paweł Janus
19:30 – 20:00 Iluzja z bliska (stolikowa)
Najczęściej zadawane pytania:
️❓Ile kosztuje wstęp️❓
Wstęp na wydarzenie jest zupełnie DARMOWY. Pod koniec wydarzenia na scenie wystawiamy „kapelusz”, który możesz wypełnić po brzegi swoim uznaniem w formie finansowej. Mile widziane banknoty, jak i monety. Dzięki tym funduszom będziemy mogli rozwijać Naszą działalność i przygotowywać dla Ciebie jeszcze więcej dobrej magii. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!

❓Czy aktywny udział jest obowiązkowy️❓
Aktywne branie udziały, zdecydowanie wpłynie na Twoje wrażenie i odbiór pokazu, zwłaszcza, gdy zdecydujesz się się wejść na scenę lub wziąć czynny udział w efektach prezentowanych przez artystów. Mimo to szanujemy poczucie komfortu, więc nie będziemy nikogo na siłę zmuszać do wyjścia na scenę.

⌚Start: 18.00
$ Wstęp: Wedle uznania
Do zobaczenia!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →