Visions Music Festival 2020 [zmiana daty]

18 września 2020, Piątek

Wrocław

, Wrocław

Start: godz. 14:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 11 – 12.07.2020 PRZENIESIONY na 18 – 19.09.2020

Kochani!

W związku z ciężkim czasem dla branży eventowej, wracamy z informacja odnośnie terminu festiwalu. Nie poddajemy się, a jak wiecie Visions Music Fest ma całkowicie inną formę festiwalową – skupia się na organizacji w kilku miejscach, dlatego podjęliśmy decyzje o przeniesieniu Visions Music Fest 2020 na drugą połowę września✌️Termin jest jak najbardziej realny. Został opracowany przy współpracy z artystami oraz naszymi miejscami, w których przez dwa dni i dwie noce będziemy wspólnie nadrabiać zaległości na parkietach dolnośląskich klubów i naszego Boat Party 🛳⚓️🚀🙏

Karnety festiwalowe + Boat Party wracają do sprzedaży. Od dzisiaj dorzucamy Wam dodatkowy kod rabatowy do obecnej puli, który obniży koszt biletu do ceny I Puli!

Wszystkie zwrotu karnetów festiwalowych + Boat Party realizujemy w ciągu 14 dni. W celu zwrotu prosimy skontaktujcie się z nami poprzez maila bilet@thevisions.pl.

Jeśli nie otrzymaliście biletów, istnieje prawdopodobieństwo, że trafiły do spamu. Napiszcie do nas w celu ponownej wysyłki.

Dziękujemy za wasze wsparcie i zrozumienie. 🙏

Lets Dance Together 🙌


Zobacz także