UPPERGROUND POLAND 2024

UPPERGROUND POLAND 2024

11 maja 2024, Sobota

Atlas Arena

Bandurskiego 7, Łódź

Start: godz. 19:00

Podziel się:

LINE-UP: ARTBAT, VINTAGE CULTURE, MASSANO, SHALL OCIN, FRED LENIX, ANOTHER LIFE

Nie mogło być inaczej. Po wielkim sukcesie projekt Upperground Poland powraca do naszego kraju z drugą edycją!
Tym razem duet ARTBAT wraz z zaproszonymi gośćmi zagrają w Atlas Arenie w Łodzi, 11 maja 2024 roku! Warto dodać, że będzie to jedyny występ Artbat tego roku w Polsce.

Jak mogliście się przekonać na własnej skórze, Upperground Poland jest wyjątkowym eventem, gdzie najlepszej jakości dźwięki melodic są w pełnej synergii z wyjątkowym, wizualnym show, co gwarantuje niesamowite doznania i emocje.
Tym razem wejdziemy poziom wyżej, a to wszystko dla ogromnej rzeszy fanów gatunku w Polsce!

Meksykańskie Tulum, Barcelona, Dubai, Amsterdam, Beirut oraz Łódź – to lista miast, w których zagościł ARTBAT press. Upperground Poland jest bardzo mała, dlatego jesteśmy bardzo podekscytowani oraz dumni, że po raz drugi będziemy mogli razem z Wami przeżywać te chwile.

BILET VIP:
Nabywca BILETU VIP otrzymuje: dedykowane, osobne wejście do Atlas Areny; bezpłatną szatnię; osobne toalety; dostęp do wydzielonej, oznaczonej, osobnej strefy VIP na trybunach z widokiem na scene; dostęp do wydzielonej strefy gastronomicznej VIP, a w niej bezpłatne piwo, napoje bezalkoholowe oraz energetyczne bez limitu; dostęp do strefy gastronomicznej z zimnymi i ciepłymi przekąskami w formie szwedzkiego bufetu.

WYDARZENIE WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

UPPERGROUND POLAND 2024 | 11 maja 2024, Sobota, Atlas Arena

Biletomat.pl
229 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →