Unida, RoadkillSoda | 29.10 | Warszawa, Hydrozagadka

Unida, RoadkillSoda | 29.10 | Warszawa, Hydrozagadka

29 października 2023, Niedziela

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Soulstone Gathering presents:
⚫ 𝗨𝗡𝗜𝗗𝗔 (USA) – stoner rock:
amerykański zespół stoner rockowy, który został założony w 1998 roku przez Johna Garcii, który wcześniej był członkiem zespołów Kyuss i Slo Burn. Po rozpadzie zespołu Kyuss w 1995 roku, wokalista John Garcia dołączył do zespołu Slo Burn. Garcia już wcześniej znał przyszłych członków Unida, Artura Siaja i Miguela (Majka) Cancina, i uważał ich za wyjątkowych muzyków i tekściarzy. Dlatego po zakończeniu działalności Slo Burn w 1998 roku, zainicjował utworzenie zespołu razem z nimi.
Oryginalny skład oprócz Garcii (wokal) obejmował Siaja (gitara), Cancino (perkusja) i Dave’a Dinsmora (bas). Zespół miał od momentu założenia do teraz kilka przerw w działalności i zmian w składzie, a w zeszłym roku ponownie się zjednoczył, aby zagrać europejską trasę. W obecnym składzie Garcia po raz pierwszy nie pełni funkcji wokalisty, a tę rolę przejął Mark Sunshine z zespołu Riotgod, a na basie po raz pierwszy pojawił się również Colin Mccoy z zespołu Ultra Electric Mega Galactic.
ℹ www.facebook.com/UnidaBand
⚫ 𝗥𝗢𝗔𝗗𝗞𝗜𝗟𝗟𝗦𝗢𝗗𝗔 (Rumunia) – stoner rock:
historia zespołu RoadkillSoda rozpoczęła się w 2011 roku w Bukareszcie w Rumunii. To, co zaczęło się jako projekt w ciemnym, zadymionym pokoju, stopniowo przekształciło się w zespół, który naprawdę oddaje istotę rock’n’rolla, zarówno lokalnie, jak i za granicą. To, co tworzą, to koktajl wielu gatunków rocka!
Występowali m.in. na Exit Festival, Street Mode czy Los Almiros, Rockstadt Extreme Fest.
ℹ www.facebook.com/RoadkillSoda
Ceny wejściówek:
𝗘𝗮𝗿𝗹𝘆 𝗯𝗶𝗿𝗱 – 49 zł (tylko pierwsze 2 tygodnie)
𝗥𝗲𝗴𝘂𝗹𝗮𝗿 𝘀𝗮𝗹𝗲 – 59 zł
𝗪 𝗱𝗻𝗶𝘂 𝗸𝗼𝗻𝗰𝗲𝗿𝘁𝘂 – 70 zł

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →