TWO LANES | WARSZAWA

2 grudnia 2022, Piątek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

 

***

bramka – 19:00
start – 20:00

Uznawany za nadzieję muzyki elektronicznej duet Two Lanes na jedynym koncercie w Polsce❗ Berlińczycy już 2 grudnia wystąpią w warszawskim klubie Niebo✨

Wychowywani w muzycznej rodzinie bracia Leo i Rafa dorastali obierając odrębne ścieżki. Pierwszy z nich największe zainteresowanie odnalazł w pianinie, zagłębiając się jednocześnie w twórczości takich klasyków jak JS Bach, Schumann czy Debussy. Drugiego od zawsze fascynował świat muzyki elektronicznej i jej możliwości, przez co doskonalił się w kierunku produkcji elektroniki. W pewnym momencie bracia doszli do wniosku, że ich zainteresowania i talenty się uzupełniają, co zaowocowało powstaniem Two Lanes. Ich twórczość, której najważniejszymi elementami są nagrania akustycznego pianina połączone z analogowymi syntezatorami i minimalistycznymi beatami, szybko znalazła uznanie takich stacji jak BBC1, Sirius XM, Triple J, zebrała ponad 150 milionów odtworzeń na platformach streamingowych zyskując tym samym oddanych słuchaczy na całym świecie.

TWO LANES
📅 2.12.2022
📍Warszawa, Niebo

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/
W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ TWO LANES (Niemcy) – melodic techno, ambient, neoclassical

🌐www.facebook.com/wearetwolanes
🌐www.instagram.com/wearetwolanes
🌐twitter.com/wearetwolanes

🔊”Belong”: www.youtube.com/watch?v=TBtpBSDNBtc
🔊”Healing”: www.youtube.com/watch?v=buEDrnicCSM
🔊”Never Enough”: www.youtube.com/watch?v=w0LSpF-mTpo

—————————————

Wpadaj na Instagram➡bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil➡bit.ly/Nasz–Facebook

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

TWO LANES | WARSZAWA | 2 grudnia 2022, Piątek, NIEBO

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →