TOMASZ KAROLAK: 50 I CO? | Przecław

TOMASZ KAROLAK: 50 I CO? | Przecław

26 listopada 2023, Niedziela

Opera Wrocławska

Świdnicka 35, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆Tomasz Karolak: 50 i co?

„50 i co?” to najnowsze dziecko i autorski show Tomasza Karolaka, który jest podsumowaniem jego dotychczasowej drogi jako aktora, ale również muzyka i wokalisty. 

Zapraszamy na rockowo gadany stand-up muzyczny do Przecławia!

Bogate życie artystyczne skłoniło artystę do podzielenia się ze światem jego przeżyciami. Cięty a zarazem inteligentny i pozbawiony skrupułów rockowy język Tomka, wprowadzi widzów w świat show-biznesu jaki nie jest szerzej znany.

Stand-up ubarwiony będzie rockowymi piosenkami śpiewanymi przez Tomka na żywo. Są to utwory, które towarzyszą mu w jego drodze artystycznej do dziś.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

TOMASZ KAROLAK: 50 I CO? | Przecław | 26 listopada 2023, Niedziela, Opera Wrocławska

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →