Theia Crush pres. Don Woezik

10 marca 2023, Piątek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Don Woezik to pochodzący ze szwedzkiego Malmö DJ i producent nowej fali hard techno. Jego pierwszym instrumentem była perkusja, co zdecydowanie słychać w jego surowych, pełnych motoryki, ale i hipnotycznych setach i produkcjach. Warto zaznaczyć, że zanim zaczął wydawać mocne, surowe produkcje z Sarą Landry na HEKATE, można było usłyszeć jego tracki remiksowane, chociażby przez Michała Jabłońskiego. Poza ostatnią epką na HEKATE, produkcje Dona ukazywały się chociażby na RAW, Ismus, Khazard, czy Gomboc Records. Aktualnie jego nazwisko nie schodzi z line’upów największych festiwali jak Verknipt, którego jest rezydentem, czy Hard Harder Hardst. Zdołał zagrać w zdecydowanej większości liczących się klubów w Europie, a oprócz tego na koncie ma trasy po Ameryce Północnej i Południowej.

𝐋𝐈𝐍𝐄𝐔𝐏:

MAIN “BOWL” STAGE

Don Woezik (SWE)
soundcloud.com/donwoezik

Oven (UK)
soundcloud.com/franas_oven

Rust (Theia Crush/Warsaw Mechanism)
soundcloud.com/rust_pl

Wix Collina (Zajezdnia)
soundcloud.com/jedzacawiara

Yung Lucy

soundcloud.com/yunglucyy

SECOND “OSTRO” STAGE by RAVE/TEK

Prncs Error

soundcloud.com/princesserror

A_tropic
soundcloud.com/atropic

Donija
soundcloud.com/don_ija

unspecified

soundcloud.com/unspecified404

Theia Crush to nowy projekt na polskiej scenie techno. Chcielibyśmy przedstawiać Wam najbardziej jakościowych według nas artystów, zapewniać spójne, zaprojektowane pod nasze eventy oświetlenie oraz nagłośnienie, które pozwoli Wam poczuć muzykę w pełni jej znaczeniu. Nasza podróż zaczyna się we Wrocławiu, ale jeszcze przed wakacjami zawitamy do Krakowa, Warszawy i Szczecina.

Theia Crush pres. Don Woezik | 10 marca 2023, Piątek, Transformator

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →