The Pharcyde @Warszawa Niebo

The Pharcyde @Warszawa Niebo

2 marca 2024, Sobota

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

It’s time to drop!
Koncertowali z A Tribe Called Quest oraz De La Soul. Ich single “Drop”, “Passin’ Me By” oraz “Runnin’” to kultowe numery, a album “Bizarre Ride II the Pharcyde” jest jednym z najbardziej cenionych i wpływowych albumów alternatywnego rapu lat dziewięćdziesiątych!
Przed Wami legendarna grupa The Pharcyde, prosto z Los Angeles w Kalifornii. Imani, Fatlip oraz Slimkid3, wystąpią specjalnie dla Was już 2 marca 2024 roku w Warszawie w klubie Niebo.

Kto nie kojarzy numerów The Pharcyde… Ten nie zna rapu! 🙂 Singiel “Passin’ Me By” www.youtube.com/watch?v=a-mAK3uB2_0 w latach 90, królował na 1 miejscu Hot Rap Singles, na 28 miejscu Hot R&B/Hip-Hop Singles & Tracks i wspiął się na 52 miejsce na liście Hot 100 magazynu Billboard. Hit “Runnin’” www.youtube.com/watch?v=jQ-RrGCSa2M, z albumu Labcabincalifornia z 1995 roku, którego produkcją zajmował się głównie J. Dilla, dotarł na 55 miejsce na liście Hot 100 magazynu Billboard. Utwór ten znalazł się później na ścieżce dźwiękowej filmu 8 Mila. Ale to “Drop” z tego albumu, jest prawdopodobnie najpopularniejszym utworem The Pharcyde w historii, również za sprawą pamiętnego teledysku nakręconego przez Spike’a Jonze. Obraz przedstawia wszystkich czterech członków zespołu spacerujących “inaczej” ulicami Los Angeles, tworząc bardzo wyjątkowe i niekonwencjonalne wideo. Zresztą zobaczcie sami www.youtube.com/watch?v=wqVsfGQ_1SU.
Zapraszamy na spotkanie z klasyką gatunku. Rap 100%

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →