The HU / 15 VII 2023 / Wrocław

The HU / 15 VII 2023 / Wrocław

15 lipca 2023, Sobota

A2 Centrum Koncertowe

Góralska 5, Wrocław

Start: godz. 18:30

Podziel się:

#hunnurock #wrocław
🇵🇱 Gdy ma się okazję doświadczyć tak frapującego pomostu między metalem a mongolską muzyką ludową, między rockiem a wsobnym folkiem z Azji, to trudno z niej nie skorzystać. Powstały w 2016 zespół zamelduje się 15 lipca we Wrocławiu.
🇬🇧 The HU came to Poland for the first time in 2019 and since then, their fans never miss any of their (almost always sold out) shows!

🎸 𝗧𝗛𝗘 𝗛𝗨 🇲🇳 hunnu rock:
Słowa typu “wielki” czy “wybitny” bywają rzucane na oślep w kontekście muzyki metalowej, ale jeśli chodzi o The Hu, ich użycie nie jest nadużyciem. Mongolski skład w niespełna siedem lat przeszedł ogromną drogę, w ekspresowym tempie wyrastając z egzotycznej ciekawostki w jedną z największych i najbardziej intrygujących młodych metalowych marek. Ich muzykę uwielbia choćby William DuVall z Alice In Chains, a w listopadzie UNESCO okrzyknęło ich artystami na rzecz światowego pokoju. Wszystko to w rytmie nowoczesnego, siarczystego metalu pełnego nawiązań do kultury mongolii, tamtejszego folku i zdrowej dumy z własnej tożsamości – od muzyki aż po stronę wizualną. Tak to się właśnie robi.
🔗 www.facebook.com/thehuofficial
🔗 www.youtube.com/watch?v=jM8dCGIm6yc
🔗 www.instagram.com/thehuofficial/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →