Terror Heaven x Ruffneck

2 czerwca 2023, Piątek

HYPE PARK

Kamienna 12, Kraków

Start: godz. 22:00

Podziel się:


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

𝗥𝘂𝗳𝗳𝗻𝗲𝗰𝗸 uważany jest za jednego z ojców założycieli gatunku hardcore. Patrick van Kerckhoven założył w 1993 r. swoją własną wytwórnię płytową “Ruffneck Records”. Label wydał ponad 250 utworów, w tym kilka znaczących hitów, takich jak 𝘙𝘶𝘧𝘧𝘯𝘦𝘤𝘬 𝘙𝘶𝘭𝘦𝘴 𝘋𝘢 𝘈𝘳𝘵𝘤𝘰𝘳𝘦 𝘚𝘤𝘦𝘯𝘦.

Obecnie prowadzi kilka własnych wytwórni płytowych, które specjalizują się w różnych gatunkach, takich jak Hardcore, Industrial, Hard Techno i Crossbreed.

Terror Heaven to krakowski kolektyw zajmujący się organizacją wydarzeń poświęconych ciężkiej muzyce elektronicznej i szeroko rozumianej subkulturze rave.

📍 Hype Park
ul. Kamienna 12
31-403 Kraków

More info soon.

● otwarcie bram 21:45
● 18+

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Terror Heaven x Ruffneck | 2 czerwca 2023, Piątek, HYPE PARK

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →