SZ1: NUR JABER

SZ1: NUR JABER

10 lutego 2023, Piątek

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Start: godz. 22:30

Podziel się:

🐍 Kuba Château 🐍 Kubok 🐍 Nur Jaber 🐍 OLGA 🐍 ULFFR 🐍 PUZZ
Szybka, rave’ująca, groove’ująca i nie do powstrzymania Nur Jaber zasili lineup naszej piwnicy 10.02. No my mamy podjarę milion, to jeden z tych bookingów, który przypomina nam, dlaczego kochamy to co robimy.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła od gry na perkusji i gitarze, by w 2010 osiedlić się w Berlinie i podążyć ścieżką do której naszym zdaniem została stworzona – czyli house i techno. Nur swoim emocjonalnym podejściem do grania oczarowuje w sekundzie, a jej kondycja jest nieskończona, co udowodniła w 2019 swoim 11h setem w Berghain. Wpasowuje się to w nasz kanon co nie? Wydaje niezliczone hity które wybrzmiewają na rave’ach na całym świecie i ogólnie to moglibyśmy się tu rozwodzić w nieskończoność nad jej klasą, ale brak nam słów. Wiecie co to za persona.
Jeśli już poruszyliśmy temat groove, to o dziwo nie z Wrocławia a z Poznania przyjedzie do nas OLGA. Parę miesięcy temu, kiedy to nasz booker dziarał się w jej studiu, zaproponował jej ten booking a ta mało nie wyskoczyła z okna w radości. No to tylko pokazuje, że się naprawdę przygotuje na porządnie do tej lutowej Essy. Jej nieszablonowe podejście do setów i selekcji zapewnia zawsze grube zaskoczenie i rejwerską ekstazę.
Skoro przy temacie nieszablonowości jesteśmy, to nasz kochany Kuba Château zapewni gorący warm up tej nocy, swoją winylową i naprawdę nietuzinkową selekcją. Kto zamknie to wiadomo, czyli tenże booker Kubok który ostrzy zęby i prawdopodobnie bardzo mocno przekroczy wszystkie granice rozsądku w BPM.
Na tak zacny event nie wypadałoby nie otwierać sceny barowej, na którą zaprosiliśmy dwój świeżaków z naszych open decków, a są oni już sprawdzeni w naszych piwnicznych bojach czyli ULFFR i PUZZ. Nie będzie lekko, ale będzie bardziej czilowo.
No ogólnie to nie przewidujemy wytchnienia.
START 22H30
END 06H00
TAX TBA
NO PHOTO POLICY
NO HEADLINER POLICY
EQUALITY

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →