SZ1: Ma Čka

SZ1: Ma Čka

3 marca 2023, Piątek

Szpitalna 1

Szpitalna 1, Kraków

Start: godz. 22:30

Podziel się:

💀DZMK
www.instagram.com/dzumdzumu/
soundcloud.com/marcin-dzumyk
💀 Lady Speed Stick
soundcloud.com/djladyspeedstick
www.instagram.com/lu22222/
💀 Ma Čka
soundcloud.com/ma-cka
www.instagram.com/ma__cka/
💀 Outta_8
soundcloud.com/outta_8
www.instagram.com/outta__8/
💀RGEE
soundcloud.com/rgee-565022674
www.instagram.com/rgee_18/
Czego zaraz się dowiecie po ogłoszeniu programu, MARZEC BĘDZIE NAJGRUBSZY, a zaczynamy dobrym przytupem. Ma Čka to świeży, chłodny powiew na scenie techno. Mroczne, industrialne i potężne brzmienie sieje postrach pośród rejwerów, a bas jej kicka nie zatrzymuje nawet najgrubsza i najstarsza, ceglana ściana w zabytkowych korytarzach pod krakowskim rynkiem. Młoda Francuzka jest stosunkowo krótko na scenie, ale już nie przejmując się niczym rozpędzona przemierza kluby, hangary i festiwale odznaczając swoje piętno w muzycznym świecie.
Wspomoże ją dziewczyna o rewelacyjnym nicku Lady Speed Stick, która wyemigrowała na Wyspy Brytyjskie, gdzie prawdopodobnie do swego szybkiego i również indu-stylu dorzuca pierwiastek UK. Jeśli mowa o mocnych brzmieniach to kolejny obieżyświat DZMK, którego produkcje przemierzają już kontynenty okrasi tę noc swym maszynowym stylem. Cóż to byłaby jednak noc bez rezydentki od zadań specjalnych, czyli Outta_8?
Na barowej natomiast brzmienie wyjątkowe, wyłowiony podczas warsztatów DJskich prowadzonych przez naszą rezydentkę aethę pod flagą Instytutu Dźwięku, odważnie sam pokaże swoją deep dubstepową selektę.
A tak swoją drogą to święto ACID bo 3.03, więc każdy fan kwaśnych dźwięków zobligowany jest do wyjścia na miasto, jak każdy Irlandczyk w Dzień Świętego Patryka.
TAX TBA
NO PHOTO POLICY
NO HEADLINER POLICY
PLUR
EQUALITY

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →