Sylwester Ostrowski | Szczecin

Sylwester Ostrowski | Szczecin

3 lutego 2024, Sobota

Dom Kultury

Ul. Krzemienna 10, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Wielki moment nadszedł! Sylwester Ostrowski – rodowity podjuszanin, zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki, na niepowtarzalny koncertowy spektakl, który jest częścią festiwalu Szczecin Jazz. “One Voice” to najnowszy projekt artysty, który już teraz budzi ogromne zainteresowanie i zachwyt.

🎵 O czym jest “One Voice”? 🎤

“One Voice” to nie tylko koncert, to fascynujący program edukacyjno-artystyczny oparty na jazzowej tradycji, w tym bluesie, gospel, swingu i r’n’b. Sylwester Ostrowski, jako lider zespołu Rey & Syl, zaprosił do współpracy najlepsze głosy tej części Europy!

🌟Sylwester Ostrowski – Unikalna Muzyczna Synergia!

Sylwester Ostrowski jest bardzo dobrze znany jako saksofonista jazzowy. Jednak obecnie skupia się na tworzeniu nowych wyjątkowych utworów i piosenek dla uczestników programu „One Voice”, które stanowią nowatorskie połączenie stylów muzycznych.

🌈 Sławek i Nailah – młode głosy, które przenoszą w inny wymiar !

Studentka Akademii Sztuki Nailah Vitha oraz uczeń 14LO Sławek Ostrowski, czyli popularny duet #SławekiNailah będzie wspierał Sylwestra podczas jego koncertu w DK „Krzemień”. Usłyszymy również amerykańską gwiazdę jazzu, perkusistę Erica Alkena oraz „młode lwy” polskiego jazzu: Jakuba Mizerackiego i Adama Tadla.

🎤 Muzyczna Magia w DK „Krzemień” w Podjuchach ! 🎹

Inauguracja “One Voice” odbyła się w Jazzment Klub w Szczecinie, a teraz nadszedł czas na koncertową galę w Podjuchach. 3 lutego 2024 roku zanurz się w świecie muzycznej magii i uczestnicz we wspólnym wspaniałym występie Sylwestra Ostrowskiego w jego rodzinnej dzielnicy – Podjuchach. 🎷 🌟

Sylwester Ostrowski | Szczecin | 3 lutego 2024, Sobota, Dom Kultury

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →