Still Corners

Still Corners Ogłasza Polską Trasę Koncertową z Nowym Albumem ‘Dream Talk

20 maja 2024, Poniedziałek

Polska

Polska, Polska, cały kraj

Start: godz. 20:00

Podziel się:

“Still Corners Powraca do Polski z Trasą Koncertową promującą album ‘Dream Talk'”

Mając w pamięci niezapomniane koncerty Still Corners w sierpniu, fani nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z tym wyjątkowym duetem. Trasa koncertowa, która promuje najnowszy album “Dream Talk”, zawita do Polski 20 maja, gdzie zespół zagra w warszawskim klubie Niebo, a następnego dnia przeniesie swoje magiczne brzmienia do krakowskiego Kwadratu.

Still Corners, czyli Tessa Murray i Greg Hughes, to projekt, który narodził się przypadkowo na londyńskim dworcu. Od tamtej chwili duet nieprzerwanie tworzy muzykę, która jest równocześnie refleksyjna, poszukująca i romantyczna. Po kilku singlach podpisali kontrakt z Sub Pop, a ich debiutancki album “Creatures of an Hour” oraz “Strange Pleasures” zdobyły uznanie krytyków i fanów. Od 2016 roku Still Corners wydaje swoją muzykę pod szyldem Wrecking Light Records, prezentując kolejne albumy, takie jak “Dead Blue” (2016), “Slow Air” (2018) czy “The Last Exit” (2021).

Najnowszy krążek, “Dream Talk”, składa się z 10 starannie przygotowanych kompozycji, tworząc eleganckie, melancholijne aranże. Wokół albumu unosi się aura wiosennego “Today is a Day” i nostalgiczny finał w postaci “Turquoise Moon”, przywołujący wspomnienia gorących, letnich nocy.

Still Corners zaprasza polskich fanów do dwóch wyjątkowych koncertów, obiecując niezapomniane przeżycia i pełen harmonii muzyczny świat. Bądźmy gotowi na magiczne brzmienia dream popu, które przeniosą nas w niezwykłą podróż przez różne emocje i atmosfery.

Więcej informacji o zespole oraz trasie koncertowej można znaleźć na oficjalnej stronie Still Corners (www.stillcorners.com) oraz na ich mediach społecznościowych: Facebook (www.facebook.com/stillcorners) i Instagram (www.instagram.com/stillcorners).

Zapraszamy do zapoznania się z utworami Still Corners na ich oficjalnym kanale YouTube:

    • “The Trip”:

    • “Black Lagoon”:

    • “The Message”:

Nie przegap okazji, aby doświadczyć magii Still Corners na żywo i zanurzyć się w świecie ich niezwykłych dźwięków podczas koncertów w Polsce!

Still Corners Ogłasza Polską Trasę Koncertową z Nowym Albumem ‘Dream Talk | 20 maja 2024, Poniedziałek, Polska

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →