S.O.S pres. TIGERSKIN

S.O.S pres. TIGERSKIN

2 września 2022, Piątek

Sfinks700

Mamuszki 1, Sopot

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Wrzesień nieodzownie kojarzy się nam z końcem wakacji (co nas smuci) ale jednocześnie oznacza również początek sezonu klubowego (co nas niezmiernie cieszy!).
Aby ten czas przejścia nie był zbyt brutalny postanowiliśmy rozpocząć od dawno niesłyszanego w naszych murach cyklu czyli Sound of Stereo.
Ci, którzy pamiętają imprezy pod szyldem S.O.S. wiedzą, że można będzie spodziewać się tej nocy dzięków z najwyższej półki szeroko rozumianego gatunku House. Aby nie być gołosłownymi przedstawiamy wam główną gwiazdę wieczoru – TIGERSKIN.
Dla znawców gatunku jest to postać znana od wielu lat, mniej zorientowanym przypominamy, że Tigerskin jest zarówno rewelacyjnym producentem wydających dla takich wytwórni jak Dirt Crew, Lebensfreude czy Moodmusic jak i uznanym dj’em, rezydentem legendarnego berlińskiego klubu Watergate.
Support gwieździe wieczoru zapewnią nasi rezydenci czyli HYPNO oraz twórca i pomysłodawca cyklu S.O.S. – FRESH. Z kolei na Fontannie będą dziać się rzeczy dawno nie słyszane, z których to przed laty Fontanna właśnie słynęła – będzie groove, będzie funk, będą cudowne wokale i chwytające za serce melodie a wszystkie te pyszności serwować będą przez całą noc weterani brytyjskiej sceny House czyli WESTON & DUNLOOP.
Love will be in the air!

▼▼▼
◾ dbajmy o siebie i innych
▬ price — 30 PLN
▬ doorman
▬ no photo policy
▲▲▲
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
TERMIN – 02.09.2022
START – 𝟐𝟑:𝟎𝟎
• Info:
sfinks700.com/
S.F.I.N.K.S. 700
Aleja Franciszka Mamuszki 1
81-718 Sopot
* liczba miejsc w lokalu bardzo ograniczona
** Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia wskazanych osób bez podania przyczyny.
Dziękujemy za zrozumienie!
𝑹𝑬𝑺𝑷𝑬𝑪𝑻 𝑬𝑨𝑪𝑯 𝑶𝑻𝑯𝑬𝑹

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →