RUSS MILLIONS

RUSS MILLIONS (UK) / WARSZAWA @PROGRESJA

15 kwietnia 2023, Sobota

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Drzwi – 19:00
Koncert : 21:00

RUSS MILLIONS (UK) 🇬🇧
Brytyjska gwiazda oraz jeden z najpopularniejszych raperów w Europie Russ Millions, a dokładnie Shylo Batchelor Ashby Milwood przyjedzie do Warszawy 15 kwietnia w ramach trasy „One of a kind tour” promującej jego nową płytę, której premiera odbyła się 24 lutego 2023.
Jednym z największych hitów Russ Millionsa jest utwór “Body”, nagrany we współpracy z Tionem Wayne’em, który w ciągu kilku miesięcy zdobył miliony wyświetleń w serwisach streamingowych oraz stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów brytyjskiej sceny muzycznej.
Jego muzyka łączy różne style, takie jak drill, grime, trap i hip-hop, co pozwala mu na kreatywność w tworzeniu nowych utworów. Russ ma na swoim koncie wiele innych popularnych utworów, takich jak “Keisha & Becky”, “Gun Lean Remix” czy “Big Shark”.
Współpracował również z takimi artystami jak np. Tion Wayne, Fivio Foreign, French Montanta, Arrdee, Aitch, Rondodasosa, Noizy, Capo Plaza, Ivorian Doll. RUSS MILLIONS (UK) 🇬🇧

❌Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

RUSS MILLIONS (UK) / WARSZAWA @PROGRESJA | 15 kwietnia 2023, Sobota, Progresja

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →