Rewia Burleski w Starym Klasztorze WROCŁAW 16.02.2023

16 lutego 2023, Czwartek

Stary Klasztor

Purkyniego 1, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Burleska po raz siódmy w Starym Klasztorze!
Jak Polska długa i szeroka Madame de Minou z pomocą najlepszych artystów w kraju zachwyca nawet najbardziej wybrednych koneserów kabaretowej sztuki. Nadszedł czas na kolejną imprezę we Wrocławiu! I tak podczas Rewii Burleski w lutym wystąpią dla Was:
🐾 Chandell de Mai – koktajl seksapilu, stylu i humoru. Bezczelny, ale wyrafinowany. 🔥🔥🔥
🐾 Princess Beatrycze– tancerka wielu stylów – od jazzu po sambę. Fuzja rock’n’rolla i sexapilu, świeżości i doświadczenia. Jedno jest pewne – na scenie będzie ogień!🔥🔥🔥
🐾 gospodyni wieczoru, rudowłosa diva, która tak jara się burleską, że dorobiła się ognistych loków. Występuje, prowadzi i organizuje pokazy od śląskiej ziemi aż po porty Bałtyku. Tańczy jak szalona, gada jak najęta, kusi jak L4 po dobrym melanżu. – Madame de Minou – Burlesque Artist 🐈
a imprezę poprowadzi Katie Cash. Ta blond ślicznotka swoim śpiewem sfiskalizuje wasze spojrzenie na burleskę. Kusząca jak ulgi podatkowe, energiczna jak kot o 3 w nocy, hipnotyzuje jak kelnerka niosąca twoje zamówienie. 💫🎤🎷
Do wyboru macie aż 3 warianty biletów
VIP – sektor 1/2 – cieszysz się niedużą odległością od sceny oraz narażasz na bezpośrednie ataki ze strony artystów. Prócz tego może się zdarzyć, że będziesz wyciągać cekiny z różnych elementów swojej garderoby, a cała ta przyjemność będzie Cię kosztować jedynie 139 lub 119 zł.
STANDARD sektor 3/4/5 – masz święty spokój, nikt nie rzuca piórami przed twarzą, nikt nie stawia w niezręcznych sytuacjach, więc po prostu delektujesz się świetnym show w bezpiecznej odległości w cenie zależnej od bezpiecznej odległości 😉.
ANTRESOLA – tu też masz święty spokój, a do tego patrzysz na wszystko z góry, więc żaden szczegół show na pewno Ci nie ucieknie.
UWAGA! Układ sali ma charakter POGLĄDOWY, organizator zastrzega sobie możliwość lekkiej modyfikacji w zależności od okoliczności, z zachowaniem charakteru biletu (VIP lub standard) oraz lokalizacji.
Masz pytania? Pisz śmiało!
KIEDY: 16 lutego – czwartek
GODZINA:
19 – otwarcie drzwi
20 – start pokazów
GDZIE: Stary Klasztor (Jana Ewangelisty Purkyniego 1, 50-155 Wrocław)

Do zobaczenia w Starym Klasztorze!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →