Recepcja dźwięku: Kondukta + Eustachy Broniec | koncert

Recepcja dźwięku: Kondukta + Eustachy Broniec | koncert

12 marca 2023, Niedziela

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Underground polskiej muzyki jest tutaj, w klubokawiarni pod neonami 💫

🎤 A kolejnym młodym artystą, który wystąpi na naszej scenie, jest Michał Różycki aka Kondukta – producent i raper pochodzący z Opola. Emocjonalnie związany z Berlinem, do którego różnorodności kulturowej często nawiązuje w swojej twórczości. W tym roku debiutuje albumem ,,Usłyszeliśmy muzykę, więc podeszliśmy’’, będącym kolażem stylów, emocji i nawiązań chociażby do Cities Aviv, Jpegmafii czy Billy’ego Woodsa. Mglista atmosfera i dojrzałe teksty niesione na szorstkich bitach – Kondukta zagra w Recepcji już 12 marca!

🎸 Tego wieczoru na scenie wystąpi też Eustachy Broniec, którego zapraszających, wrażliwych słów nie zamierzamy niczym zastępować: ,,Jeśli cokolwiek w życiu robię ‘na poważnie’, to piszę teksty. One, w połączeniu z dźwiękiem mojej kochanej gitary, pozwalają z tej polskiej, ale i w ogóle życiowej szarówy tak sobie czmychnąć. Czmychnąć w coś nieuchwytnego, w jakiś taki stan psychiczny, co mi jest jak dom. W tym domu to się słucha Radiohead, Walusia, czy Iron Maiden. W tym kochanym domku czyta się Dostojewskiego, Cortazara i Borowskiego. A ja was bym chciał do niego zaprosić (w sensie na kwadrat), no bo czymże jest w końcu własny kąt, do którego nie przychodzą żadni goście’’.

Recepcja Dźwięku to cykl koncertów w Klubokawiarni Recepcja. Historia podwórka Ruska 46 jest nierozerwalnie związana z ruchami oddolnymi, alternatywnymi, wpisującymi się w bogate tradycje wrocławskiej kontrkultury. Dlatego do zagrania w tej oświetlonej zabytkowymi neonami przestrzeni zaprosiliśmy artystów reprezentujących najciekawsze nurty polskiej sceny niezależnej.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →