Racłacamp 2024

Racłacamp 2024

19 lipca 2024, Piątek

Las Ciotki Ulki

Racławicka 27, Skarżysko-Kamienna

Start: godz. 16:00

Podziel się:

[🇬🇧 ENG below]
🚪 Bardzo cieszymy się otwierając przed wami drzwi Lasu Ciotki Ulki już po raz siódmy! Wskoczmy razem śmiało w ten przedłużony, bo aż czterodniowy lipcowy weekend i przekonajmy się raz jeszcze, jak to jest pięknie się różnić i wspólnie poszukiwać sposobów, na bycie razem.
☀️ Dywan jako centrum pokoju i spokoju, swoją szczególnością od zawsze nas przyciągał i otaczał gdy z przyjaciółmi zanurzaliśmy się w rozmaitych rozmowach. Teraz to my zapraszamy Was do spotkania na naszym wielkim wspólnym dywanie. Pragniemy, aby każdy z Was, mimo wielu różnic i (nie)doskonałości poczuł się swobodnie i tak jak tysiące barwnych nitek tworzył z nami harmonijną całość.
🌿 Bo Racłacamp to po prostu jeden wielki dywan, gdzie dla każdego znajdzie się miejsce! 🦋
___________________________________________________
🏺 Podobnie jak cudne plecionki, wyszywanki, kobierce i pledy, złożone z pozornie niepasujących do siebie elementów, tworzą piękne wzory, tak i my chcielibyśmy tworzyć z Wami tę przestrzeń. Z czego będziemy pleść?
Poszukując własnych korzeni będziemy mogli zanurzyć się w muzykę na Scenach:
🪗 Absurd
czw:
~ Hér
www.instagram.com/her.bandofficial/
~ Zwierzę Natchnione
zwierzenatchnione.bandcamp.com/
~ więcej wkrótce …
pt.
~ Banda do Frio
www.facebook.com/BandaDoFrio
~ Kirszenbaum
karrot.pl/kirszenbaum/
~ P/\ST
www.pastpraha.cz/
~ TBA…
~ TBA…
~ TBA…
~ TBA…
sob.
~ jucho
www.facebook.com/33jucho
~ Karolina Cicha i Sw@da
karolinacicha.eu/ i swadamusic.com/
~ Kosmiczni Warszawa
www.facebook.com/KosmiczniWarszawa
~ TBA…
~ TBA…
~ TBA…
~ TBA…
🔊 Bajzel
pt.
~ Etnobotanika
www.facebook.com/zespolmuzycznyetnobotanika
~ Kwazar
www.facebook.com/kwazarinho
~ Marcelo PlazmatroniX Zammenhoff
www.facebook.com/nekrowafle
~ Mikołaj Janowski aka Mikesh
soundcloud.com/mikolaj152
~ Shoshana Rogala
linktr.ee/shoshanarogala
~ SwÅda i Niczos
adm.ffm.to/nakrashana
~ TBA…
sob.
~ DJ Nash
linktr.ee/djnash__
~ Green Jesus
greenjesus.bandcamp.com/
~ TECCNA
[techno/hardtechno]
~ Radikal Guru
radikalguru.bandcamp.com
~ TBA…
~ TBA…
~ TBA…
~ TBA…
~ TBA…
OFICJALNA PLAYLISTA [SPRAWDŹ]
☘️ https://tiny.pl/dqr91 – spotifly
🎪 Po raz kolejny zaprosimy Was również do udziału w różnorodnych warsztatach, podczas których będziecie mogli dodać kolejne sploty do kobierca swoich umiejętności i zajawek
~ wkrótce ogłoszenia …
🎴 Zapraszamy również do udziału w wydarzeniach dodatkowych – raz jeszcze zasiądziemy wspólnie do seansów filmowych, a w tym roku – po raz pierwszy – posłuchamy także prelegentów mówiących pięknie i mądrze, o tym co ważne i nie ważne.
~ wkrótce ogłoszenia …
Co więcej:
~ STREFA CUSTOM
~ Bazar czy tam Targ
~ Strefa Family
~ Turniej Flanek
~ wkrótce ogłoszenia …
___________________________________________________
Chciałbyś tworzyć festiwal razem z nami? Otworzyć stoisko? Może chciałbyś wpaść i zorganizować u nas coś ciekawego? Odezwij się! – info@raclacamp.pl
🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧
🚪 We are delighted to open the doors to Aunt Ulka’s Forest for the seventh time! Let’s boldly dive into this extended, four-day July weekend together and once again discover the beauty of embracing our differences while collectively seeking ways to be together.
☀️ The carpet, serving as the center of the room, a quiet place to rest, has always drawn us in with its uniqueness, surrounding us during various conversations with friends. Now, it’s our turn to invite you to gather on our large communal carpet. We want each of you to feel at ease, despite the many differences and imperfections, and like thousands of colorful threads, create a harmonious whole with us.
🌿 Because Racłacamp is simply one massive carpet where there is a place for everyone! 🦋
🏺 Similar to marvelous braids, embroideries, carpets, and throws composed of seemingly mismatched elements, creating beautiful patterns, we also want to create this space with you. What will we weave together? Exploring our own roots, we will once again immerse ourselves in instrumental music at Absurd and electronic tunes at Bajzel!
Once again, we invite you to participate in various workshops where you can add more twists to the carpet of your skills and interests. Join us in additional events—once again, we’ll gather for film screenings, and this year, for the first time, we’ll listen to speakers who speak beautifully and wisely about all things important and silly.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →