Opera Improwizowana na Marzec

Opera Improwizowana na Marzec

11 marca 2023, Sobota

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

🎭🎶 Zapraszamy na niezapomniany wieczór Opery Improwizowanej w klubie BARdzo Bardzo! 🎶🎭
🗓️ Kiedy: w najbliższą sobotę o godzinie 20:00
📍 Gdzie: BARdzo Bardzo, ul. Nowogrodzka 22, Warszawa
Doświadczysz jedynego w swoim rodzaju spektaklu, gdzie muzyka i słowa powstają spontanicznie, na żywo przed Twoimi oczami. Stołeczni improwizatorzy, muzycy i śpiewacy połączą siły, by stworzyć dla Ciebie wyjątkowe i niepowtarzalne dzieło sztuki – spektakl w którym kluczowe wybory należeć będą do Ciebie!
Czy na farmie flamingów znajdzie się dynia-niewybuch z 2. wojny światowej? A może krasnoludy założą związek zawodowy w kopalni Złej Królowej? Wszystko, co się wydarzy, zależeć będzie od kaprysów publiczności!
Nie przegap szansy, by zobaczyć, jak mistrzowie improwizacji kreują muzykę i operę na żywo. Bądź częścią tej niesamowitej przygody i wprowadź się w magię improwizacji w klubie BARdzo Bardzo!
⭐⭐⭐⭐⭐
Opera Improwizowana to grupa komediowa eksperymentująca z tradycyjnymi konwencjami muzycznymi i estetyką śpiewu klasycznego. Bazując na kanwie wielowiekowej tradycji operowej przedstawiają często absurdalne historie, w których publiczność dokonuje wszystkich kluczowych wyborów, co gwarantuje częste zwroty akcji i zaskakujący wynik fabularny.
To, co wyróżnia nas wśród innych grup improwizacyjnych to dogłębna znajomość harmonii, kadencji oraz zabiegów kompozycyjnych. Dzięki temu każdy nasz spektakl jest nie tylko powodem do śmiechu, ale również pyszną muzyczną przekąską dla ucha.

🎹 Skład: Magdalena Czerwińska, Konrad Gniazdowski, Krzysztof Kozłowski

🎫 Bilety dostępne przy wejściu, płatne 30zł gotówką.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →