Natalia Przybysz | Koncert na NTT

27 maja 2023, Sobota

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

NATALIA PRZYBYSZ NA NTT 🔥

Natalia Przybysz – kompozytorka, autorka tekstów i aktywistka zaangażowana w działania proekologiczne. Jeden z czołowych głosów na polskiej scenie muzycznej. Zadebiutowała w 2001 roku współtworząc z siostrą Pauliną Przybysz zespół Sistars.
Od czasu płyty „Prąd”, każdy kolejny album Natalii nagradzany jest Fryderykiem. Przedostatnia płyta „Jak Malować Ogień” (2019) również została uhonorowana statuetką Fryderyk w kategorii – Album Roku Pop.
W 2020 roku ukazał się ostatni dotychczas Natalii album – nagrany w kultowej konwencji MTV UNPLUGGED.
Najnowsze wydawnictwo, krążek „Zaczynam się od miłości” z utworami skomponowanymi przez Natalię Przybysz i jej Zespół do niezaśpiewanych dotąd tekstów Kory ukazał się 11 marca 2022 roku ciesząc się przychylnym odbiorem publiczności. Jesienią 2023 roku ukaże się kolejny album Artystki.

„Miód/Nazywam się niebo”
www.youtube.com/watch?v=bn4yvJtVnyw

„Królowa Śniegu”
www.youtube.com/watch?v=JWBfNsDGlek

WEJŚCIE: 19:00
START KONCERTU: 20:00

WSTĘP: 18+
13+ – z opiekunem
16+ – ze zgodą opiekuna link do zgody: bit.ly/3KmeOW5

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Natalia Przybysz | Koncert na NTT | 27 maja 2023, Sobota, Nocny Targ Towarzyski

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →