MIZMOR

MIZMOR | WARSZAWA

21 października 2024, Poniedziałek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

📖Mizmor, czyli black/doom metalowy projekt, za który odpowiada A.L.N., zagra tej jesieni 3 koncerty w Polsce. Trasa promująca wydany w zeszłym roku nakładem Profound Lore album “Prosaic” zahaczy o: warszawską Hydrozagadkę 21 października, krakowski Zaścianek dzień później oraz poznański Klub Pod Minogą 23 października.

Mizmor to trwające już ponad dekadę muzyczne poszukiwania Liama Neighborsa. Na drodze rozpoczętej od utraty wiary, przez agnostycyzm, na zostaniu ateistą kończąc artyście od początku towarzyszy muzyka ekstremalna, będąca terapeutycznym uściem emocji. Na jego najnowszym krążku “Prosaic” po raz kolejny przez skomponowaną z black i doom metalu oraz sludge’u masywną ścianę dźwięku przebija się wiele emocji, ujętych w najszczerszy sposób za sprawą wspomnianych wyżej, brutalnych półśrodków. Mocno osobista twórczość Neighborsa potrafi wciągnąć, by po chwili przejechać się po odbiorcy niczym walec, o czym najdobitniej przekonacie się podczas październikowych koncertów w Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu!

MIZMOR – EUROPEAN FALL TOUR 2024
📅21.10.2024 / Warszawa, Hydrozagadka
📅22.10.2024 / Kraków, Zaścianek
📅23.10.2024 / Poznań, Pod Minogą

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica

Regulamin wydarzenia: winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ MIZMOR (USA / Profound Lore Records) – black/drone/doom metal
🌐 www.facebook.com/whollydoomedblackmetal
🌐 www.instagram.com/whollydoomedblackmetal/

MIZMOR | WARSZAWA | 21 października 2024, Poniedziałek, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
95 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →