Mikołajki z Gryfusem w Winestone

1 grudnia 2023, Piątek

Szczecin

, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na kolejną edycje niezapomnianego panelu degustacyjnego! 🎉
Odkryj fascynujący świat piw rzemieślniczych, który otworzy przed Tobą nowe perspektywy smakowe i rozszerzy horyzonty. 🌍
🍺Pasjonaci z szczecińskiego Browaru Gryfus opowiedzą o różnorodności stylów piwa, tajnikach procesu warzenia oraz bogatej historii i kulturze piwnej.
🥂Zanurz się w smaku i aromacie. Będziesz miał okazję spróbować zarówno klasycznych, jak i nowatorskich kompozycji piw rzemieślniczych. Poczuj intensywność aromatów, bogactwo smaków i niezwykłą teksturę.
📚Ale to nie tylko degustacja! Nasze szkolenie to głębokie zanurzenie w świat piwowarstwa. Poznasz procesy, składniki i sposoby oceny jakości piwa. Dowiedz się też o najnowszych trendach i innowacjach w świecie piw rzemieślniczych.
🤝Podziel się swoją pasją, wrażeniami i doświadczeniem z innymi uczestnikami. Stworzymy razem niezapomniane wspomnienia.
🎟️Nie przegap tej unikalnej okazji!
Zarezerwuj miejsce na naszym szkoleniu już dziś lub spraw bliskiej osobie wyjątkowy prezent

Mikołajki z Gryfusem w Winestone | 1 grudnia 2023, Piątek, Szczecin

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →