Masow - Art & Music Camp

Masow – Art & Music Camp | Fort Cosmos 2021

24 czerwca 2021, Czwartek

Fort Mierzwiączka

None, Dęblin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

🔭 Patrzymy w Przyszłość 🔭
Zapraszamy na 7. edycję Festiwalu Przyjaciół ! ➡
Masow Art & Music Camp | Cosmos 2021 🛸
Twórców skupionych wokół projektu łączy pasja do muzyki elektronicznej, sztuki nowoczesnej, otwartość umysłu oraz chęć do realizacji swoich pomysłów. Masow jest ostoją dla kreatywnej twórczości. Pomysłodawcom zależy na stworzeniu środowiska, gdzie każdy będzie czuł się swobodnie, nie odczuwał presji czasu i bodźców zewnętrznych naszego świata. Wydarzenie Project Masow ma nieść dobrą energię i być inspirujące.
__________________________________________
🎵 Muzyka!
W tym roku przygotowaliśmy dla Was 6 scen, na których usłyszycie DJ sety, live act’y oraz koncerty ponad 150 twórców muzyki elektronicznej. Ponad to, któregoś dnia zorganizujemy dla Was Jam Sassion.
______________________________________
🎨 Sztuka!
W trakcie Campu zobaczycie prace artystów z różnych dziedzin twórczości, m. in.: spektakularną scenografię inspirowaną Kosmosem i postapokaliptyczną wizją świata, sztuki wizualne oraz instalacje artystyczne.
______________________________________
Kiedy i Gdzie?
Widzimy się 24-27czerwca 2021! Nasza klimaciarska miejscówka to tradycyjnie XIX wieczny Fort III Mierzwiączka w Dęblinie.
______________________________________
BILETY: www.biletomat.pl
Start sprzedaży: 21.12.2020, godz.20:00
Dostępne do 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów!

Masow – Art & Music Camp | Fort Cosmos 2021 | 24 czerwca 2021, Czwartek, Fort Mierzwiączka

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także