Magda Bereda | Warszawa

Magda Bereda | Warszawa

27 listopada 2023, Poniedziałek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 28.11.2023, PRZENIESIONY na 27.11.2023

📆 SIRYO zaprasza na wyjątkowy koncert Magdy Beredy.

Artystka wystąpi już 27 listopada w warszawskim klubie NIEBO.

Od coverów na YouTube, przez programy telewizyjne, aż po debiutancką solową płytę i nareszcie sale koncertowe. To niesamowita okazja, by usłyszeć tę utalentowaną kompozytorkę, autorkę tekstów oraz wokalistę na żywo.

Jej muzyczna kariera rozpoczęła się w internecie, gdy miała zaledwie 14 lat, a od tego czasu zdobyła serca setek tysięcy fanów swoim talentem, wdziękiem i naturalnością.

Do zobaczenia!

👉 MEET & GREET 👈
W ramach biletu Meet&Greet otrzymacie bilet na koncert i możliwość wyjątkowego spotkania z Magdą, podczas którego skomponujecie razem autorską piosenkę oraz otrzymacie ściśle limitowaną kolekcję merchandise przygotowaną tylko dla posiadaczy biletów Meet&Greet.
Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 16:00. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany godziny spotkania, a wszelkie informacje będą przekazywane na bieżąco drogą mailową.

TRASA:
28 października – Wrocław
29 października – Poznań
11 listopada – Kraków
12 listopada – Katowice
18 listopada – Łódź
19 listopada – Gdańsk
27 listopada – Warszawa

 

Magda Bereda | Warszawa | 27 listopada 2023, Poniedziałek, NIEBO

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →