Lordi + All For Metal | 21 III 2024 | Warszawa

Lordi + All For Metal | 21 III 2024 | Warszawa

21 marca 2024, Czwartek

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Fińskie heavymetalowe straszydła zagrają 21 marca w Warszawie! Lordi jest jak oldschoolowy horror – wiecie, czego się spodziewać i bawicie się przednio. Jedna z najbarwniejszych metalowych załóg w Europie wydała nowy album na początku tego roku – “Screem Writers Guild”. U ich boku wystąpi międzynarodowy heavymetalowy skład All For Metal, którego riffy i melodie zmiotą Was z nóg!
Finnish heavy metal Lordi will haunt Poland again on March 21st at Progresja in Warsaw! The horror-metal squad will be joined by the very special guest: All For Metal!

LORDI (Finlandia) heavy metal, hard rock:
Kiedy w 2006 roku wygrali Eurowizję za sprawą kultowego już “Hard Rock Hallelujah”, zwróciły się na nich oczy całego świata i od tamtej pory niewiele się zmieniło. Lordi wciąż budzi radość i wciąż ściąga tłumy fanów na koncertach. Jak wygląda ich bezbłędna formuła? Bardzo skutecznie – bo do tego scenicznego anturażu, który z miejsca zakodowuje się w pamięci, dodajemy nastawiony na walor hitu heavy metal oraz hard rock. Słowem: Finowie zapewniają maksimum rozrywki, bo wrażenia wizualne pozostają wyjątkowe, a do nich dochodzą numery, które siłą rzeczy nucicie pod nosem. Choć na żywo będziecie je raczej głośno wyrykiwać razem z zespołem. Gwarantujemy, że dostaniecie show z gatunku tych nie do zapomnienia.
www.facebook.com/LordiOfficial
www.youtube.com/watch?v=Rnhlt3S-BdY
www.instagram.com/lordiofficial/

ALL FOR METAL (Włochy / Niemcy) heavy metal:
W tytule zeszłorocznej debiutanckiej płyty bez cienia zwątpienia nazywają siebie legendami. Mocna deklaracja, ale z takimi hitami faktycznie mają okazję przedostać się do heavymetalowego panteonu. To piękny hołd złożony klasyce gatunku bez jednoczesnego udawania, że nie żyjemy w obecnych czasach. Znajdziecie tu i Manowar, i odrobinę Amon Amarth; i ciężar, i sprytne rozwiązania melodyczne – niemalże folkowe. Kreatywność, dobra zabawa oraz oczywiście metal do kwadratu, tego od nich oczekujcie.
www.facebook.com/allformetalofficial
www.youtube.com/watch?v=0Ds0l9DPTUg
www.instagram.com/_allformetal_/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →