Lord Of The Lost / 25 IV 2024 / Warszawa

25 kwietnia 2024, Czwartek

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Reprezentanci Niemiec w konkursie Eurowizji – Lord Of The Lost przyjadą do Polski z najnowszym albumem “Blood & Glitter”. Zimą 2022 roku wyprzedali koncert w stolicy w kilka chwil, więc nie mogliśmy nie zaprosić ich ponownie, tym razem na dwa dni!
German Eurovision representatives – Lord Of The Lost will come back to Poland with their newest album “Blood & Glitter”.

LORD OF THE LOST (Niemcy) gothic metal:
Jurorzy i widownia tegorocznej Eurowizji ich pokochali, dzięki czemu z miejsca awansowali do Wielkiego Finału. Ale czy to może dziwić? Jeśli ktoś atakuje mainstream takim numerem jak “Blood & Glitter”, to nie da się przejść niezauważonym. Chodzi w końcu o niezwykle przebojowy, marszowo-industrialowy metal po gotycku z żelaznym riffem i trafnie dobranymi pojedynczymi melodiami klawiszy. Co więcej, podopieczni Napalm Records nie są niewolnikami jednego hitu, bo produkują ich dziesiątki. Przekłada się to nie tylko na coraz większą liczbę koncertowych szlagierów, które usłyszycie na warszawskim i krakowskim występie, ale także na popularność – najnowszy krążek kapeli był najchętniej kupowanym albumem w Niemczech w tygodniu premiery. Droga na szczyt? Lord of the Lost cały czas mają głód na więcej, nic ich nie zatrzymuje.
www.facebook.com/lordofthelost
www.youtube.com/watch?v=5I9CYu668jA
www.instagram.com/officiallordofthelost/

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
www.knockoutprod.net
www.facebook.com/productions.knock.out
www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →