Miłość niejedno ma imię - widowisko muzyczne

Koncert zespołu Trupięgi – wieczór z poezją Bolesława Leśmiana

13 października 2023, Piątek

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Koncert zespołu Trupięgi – wieczór z poezją Bolesława Leśmiana

„Budujemy mroczny, nieco uduchowiony nastrój, choć czasami śmiejemy się, drwiąc „z ziemskiej mitręgi”. Bawimy się swawolnie dźwiękiem i słowem, aby zabrać słuchaczy w nieoczywisty, półbaśniowy, oniryczny świat, krainę zarówno powagi i grozy, jak i miłości i śmiechu” – zespół Trupięgi

Trupięgi poezję interpretują na swój indywidualny i niepowtarzalny sposób, czasami na przekór, czasami wprost. Zespół można było usłyszeć i zobaczyć „na żywo” na kilkuset koncertach m.in. w Paryżu (Szkoła Polska i Jardin du Luxembourg), w Trélou-sur-Marne (Francja), w krakowskiej Piwnicy Pod Baranami, w Krakowskim Salonie Poezji w Zielonej Górze, na festiwalach: Akustyczeń w Szczecinie, Ińskie Lato Filmowe, Folklorum (Niemcy), TransVocale (Polska, Niemcy), Stacja Wolimierz, Powidz Jam Festiwal, Liederlauschen (Niemcy) i wielu innych, w klubach, salach koncertowych, schroniskach, w domach kultury, knajpkach, w gąszczu leśnym, w starych stodołach, piwnicach, na łąkach i polach, a także w bibliotekach i w miejscach czasami bardzo nietypowych, nie wyłączając koncertów i emisji na antenach popularnych stacji radiowych, czy telewizyjnych.

Skład zespołu:

– Katarzyna Gardziejewska – śpiew

– Jacek Filipek – instrumenty perkusyjne

– Jurek Hippmann – gitara basowa, wokale

– Kosma Kowalski – gitara

– Filip Słowiakowski – perkusja

Płyta „lesman BOSO” na YT www.youtube.com/watch?v=4x0zB8GgEqA&t=5s

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: 40 zł / 50 zł (w dniu koncertu)

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Koncert zespołu Trupięgi – wieczór z poezją Bolesława Leśmiana | 13 października 2023, Piątek, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →