Koncert MODELKI | KIELCE | Klub ULTRA VIOLET

19 czerwca 2024, Środa

Klub Ultra Violet

Henryka Sienkiewicza 33, Kielce

Start: godz. 20:00

Podziel się:

19 czerwca 2024 roku o godzinie 20:00 klub Ultra Violet w Kielcach otworzy swoje drzwi dla wszystkich miłośników dobrej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery. Tego wieczoru na scenie pojawią się niezwykle utalentowane i charyzmatyczne Modelki, twórczynie przeboju “Chyba że z Tobą”, który z miejsca stał się numerem jeden zarówno w radiu, jak i w Internecie.

To będzie niepowtarzalna okazja, by w realu doświadczyć energii i charyzmy tego zespołu oraz wziąć udział w koncercie, który na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Bilety dostępne są u promotorów oraz online na Biletomat.pl. Nie przegap tego wyjątkowego wieczoru, który zapowiada się jako spektakl pełen emocji, tańca i świetnej muzyki.

Dołączcie do naszej imprezy i razem stwórzmy wspomnienia, które pozostaną z nami na zawsze!

BILETY:
1 PULA – 25 zł
2 PULA – 35 zł
3 PULA – INFO SOON

Bilety dostępne u naszych promotorów!

REZERWACJE: 518 820 320

—————

Wstęp od 16 roku życia oraz po okazaniu dokumentu ze zdjęciem.

Koncert MODELKI | KIELCE | Klub ULTRA VIOLET | 19 czerwca 2024, Środa, Klub Ultra Violet

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →